آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73802
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1394 11:46
تعداد بازدید : 1532

پهپادها کارمند پست سوییس می شوند

Matternet ONE نام پهپادی است که قرار است از تابستان امسال به کمک اداره پست سوییس بیاید و مرسولاتی با کمتر از وزن یک کیلوگرم را تا مسافتی در حدود ۱۲ مایل به دست صاحبان شان برساند.

رویترز- جهت بهره بردن از توانمندی پهپادها مدیر شرکت Matternet اعلام کرده که قصد دارد جلوی رفت و آمدهای بی دلیل در شهر گرفته شود. شرکت مترنت بازیگر تازه ای در این حوزه نیست و قبلا هم در خاک های کشور هائیتی با پهپادهای خود برای جابه جایی دارو می پرداخت به همین جهت اداره پست سوییس شریک قابلی را برای خود برگزیده است.
آندرس راپتوپولوس، یکی از موسسان این شرکت گفت: زمانی که اداره پست این پیشنهاد را مطرح کرد، ما قبول کردیم و تکنولوژی و ابزارهای لازم از پهپادها گرفته تا ایستگاه های شارژ و نرم افزارهای مورد نیاز برای مدیریت پهپادها را در اختیار آنها گذاشتیم، چراکه شرکت ما یک شرکت حمل و نقل یکپارچه سازی 
شده است.
اداره پست سوییس امیدوار است تا این برنامه در فاز نخست با موفقیت اجرایی شود، اگر چنین باشد دو مرحله تست پایلوت را نیز کلید خواهد زد تا جلوی رفت و آمدهای بی دلیل در شهر گرفته شود و دریابد که تحویل مرسولات پستی از طریق پهپادها تا چه اندازه می تواند عملی شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :