آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73797
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1394 11:40
تعداد بازدید : 1072

بدون تیتر

مدیر سرمایه گذاری شرکت ملی نفت با اشاره به پیشنهاد بخش خصوصی برای تولید LNG (گاز طبیعی مایع) از گاز همراه نفت، گفت: امیدواریم خرید برق از پروژه های تولید برق از گاز همراه نفت به وزارت نیرو تکلیف شود.

 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اولین روز ششمین همایش ملی کار از تدوین لایحه اشتغال معلولان خبر داد و گفت: تا سال ۱۴۰۰ نیازمند سالانه یک میلیون شغل هستیم.
 رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: مایلیم تا در حوزه صنایع غذایی، شکلات، ساعت سازی، تجهیزات پزشکی و زنجیره خدمات گردشگری و اکتشاف معادن با شرکت های سوئیسی همکاری مشترک را آغاز کنیم.
 معاون اول رئیس جمهور یارانه تولید را ۵ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این رقم پرداخت می شود ولی برای پرداخت نقدی یارانه ها با کسری بودجه مواجه هستیم.
 مدیر کل اداره استاندارد تهران از توقیف 66 هزار و 374 عدد انواع محصولات لبنی غیراستاندارد طی سال گذشته خبر داد و نسبت به مصرف لبنیات باز و فله ای همزمان با آغاز فصل گرما هشدار داد.
 رییس برنامه ریزی و نظارت بر شرکت دخانیات ایران گفت: بنا داریم شبکه توزیع خره فروشی سیگار را مکانیزه کنیم که احتمالا این موضوع ظرف سه هفته آینده نهایی می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :