آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73795
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1394 11:38
تعداد بازدید : 860

امکان انتقال وجوه حاصل از صادرات به روسیه فراهم شد

معاون ارزی بانک ملی ایران از امکان انتقال وجوه حاصل از صادرات کالا و خدمات به روسیه از طریق میر بیزینس بانک روسیه بدون محدودیت مبلغی خبر داد.

تسنیم - غلامرضا پناهی گفت: خوشبختانه در حال حاضر این امکان فراهم شده که صادرکنندگان کشور، وجوه حاصل از صادرات به روسیه را بدون هیچ مشکلی از طریق میر بیزینس بانک روسیه انتقال دهند.
وی افزود: شعب ارزی بانک ملی ایران در داخل کشور و شرکت صرافی ملی ایران نیز آماده حمایت و پشتیبانی از صادرکنندگان برای دریافت وجوه حاصل از صادرات توسط میر بیزینس بانک روسیه هستند.
وی با عنوان اینکه صادرکنندگان کشور در مذاکرات تجاری خود با طرف های روسی می توانند میر بیزینس بانک روسیه را به عنوان بانک خود معرفی کنند، ابراز داشت: واردکنندگان روسی نیز برای انتقال وجوه می توانند مستقیما به میر بیزینس بانک روسیه مراجعه کنند یا از طریق بانک خود در روسیه به میر بیزینس بانک انتقال وجه داشته باشند.
وی بر آمادگی میر بیزینس بانک روسیه برای ارائه خدمات مختلف در چارچوب ضوابط روسیه به صادرکنندگان کشورمان تاکید کرد و گفت: این بانک به جز انتقال وجه، امکان گشایش اعتبارات اسنادی و فراهم نمودن شرایط و امکانات تامین مالی را به نفع صادرکنندگان ایرانی دارد. 
عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران گفت: صادرکنندگان کشورمان وجوه دریافتی از طریق میر بیزینس بانک روسیه را می توانند از طریق شعب ارزی بانک ملی ایران و شرکت صرافی ملی به یکی از روش های فروش به قیمت بازار و دریافت معادل ریالی آن، انتقال به شخص ثالث، دریافت وجوه ارزی به سایر اسعار در داخل کشور و همچنین واردات کالا و خدمات توسط خود یا اشخاص ثالث مورد استفاده قرار دهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :