آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73794
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1394 11:35
تعداد بازدید : 1377

بازگشت نوکیا به بازارموبایل تکذیب شد

در حالی که در چند روز گذشته خبری مبنی بر بازگشت نوکیا به بازار گوشی های هوشمند از سال آینده منتشر شد، نوکیا در پاسخ به شایعات مطرح شده، رسما بازگشت دوباره به این حوزه را تکذیب کرد.

فناوران- در پی انتشار گزارشی مبنی بر اینکه نوکیا قصد بازگشت به بازار تلفن همراه و تولید مجدد گوشی های هوشمند را دارد، این کمپانی فنلاندی در گزارشی این موضوع را تکذیب و اعلام کرده که قصد ساخت گوشی را ندارد.
بر اساس گزارش Re/Code به نقل از منابع آگاه، یک روزنامه چینی، به نقل از مایک وانگ، مدیر نوکیا در چین، خبری را در خصوص تولید گوشی های هوشمند در شهر سیچوان چین منتشر کرد.
اگرچه خبر فوق از سوی نوکیا تکذیب شده است، اما ظاهرا نوکیا تنها روی تولید نکردن و فروش گوشی های هوشمند تاکید کرده است. این در حالی است که Re/Code در گزارش خود به این نکته اشاره کرده بود که احتمالا نوکیا درصدد تولید محصولات توسط یک کمپانی دیگر تحت لیسانس خود است. بنابراین با توجه به اظهار نظر نوکیا، می توان احتمال چنین مساله ای را ممکن دانست.
براساس مفاد قرارداد فروش بخش تولید گوشی های هوشمند نوکیا به مایکروسافت، فنلاندی ها نمی توانند تا پایان سه ماهه سوم سال 2016 به تولید و فروش گوشی های هوشمند بپردازند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :