آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73782
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1394 11:23
تعداد بازدید : 811

نایب رییس اتاق بازرگانی تهران:

اتاق تهران برای جبران عقب ماندگی های اقتصادی برنامه می دهد

نایب رییس اتاق بازرگانی تهران به بیان برخی اولویت ها و برنامه های اصلی گروه جدید در اتاق بازرگانی تهران پرداخت و گفت: باید با برنامه ای به دور از احساسات، عقب ماندگی ها و مشکلات اقتصادی را برطرف کنیم.


ایسنا- مهدی جهانگیری که به تازگی به عنوان نایب رییس اتاق بازرگانی تهران انتخاب شده است، درباره مهم ترین اولویت بخش خصوصی و فعالان اقتصادی در آینده نزدیک اظهار داشت: مطمئنا یکی از مهم ترین اولویت هایمان در بخش های مختلف اقتصادی باید اتفاقات بعد از توافق هسته ای باشد. 
وی افزود: بخش‎خصوصی و بخش دولتی به این اعتقاد رسیده اند که رشد و توسعه اقتصادی کشور و همچنین عقب ماندگی که در چند سال گذاشته با آن مواجه بوده ایم باید در یک برنامه ای به دور از احساسات برطرف شود، چرا که احساسی شدن می تواند آثار تخریبی ناخوشایندی داشته باشد. 
نایب رییس اتاق بازرگانی تهران عنوان کرد: مقابله با ناهنجاری های اقتصادی، مهم‎ترین رسالت ما در اتاق است و باید دراین عرصه گام های جدی برداریم. رویکرد دولت برای این کار نیز کاملا جدی است و از سوی دیگر بخش‎خصوصی سال ها منتظر چنین فضایی بوده است. طبیعتا در این مسیر باید انسجام و وحدت رویه اتفاق بیفتد تا به نقطه مطلوب برسیم. نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :