آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73772
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1394 11:4
تعداد بازدید : 1018

نشان عالی سرآمد برای یازده اثر ایرانی در حوزه تلفن همراه

یازده نشان «سرآمد» سهم رسانه های همراه و هوشمند در بخش ویژه هشتمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال است و «بهترین اثر تلفن همراه» نشان عالی سرآمد دریافت خواهد کرد.

روابط عمومی مرکز رسانه های دیجیتال- هشتمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال که ثبت نام آن تا پایان تیر ماه و اختتامیه آن در مهر ماه است، شامل پنج بخش اصلی با بیش از پنجاه نشان «سرآمد» و جایزه نقدی است که«رسانه های همراه و هوشمند» یازده نشان را به خود اختصاص داده است.
دبیر بخش «رسانه های همراه و هوشمند»  گفت: یکی از بحث های پر اهمیت و مخاطب محور امروزی «رسانه های همراه هوشمند» است که کاربر با تولید محتوا سهم بسزایی در شبکه های محتوایی مبتنی بر رسانه های همراه و هوشمند دارد.
امیر سیاح به محتواهای غنی رسانه های همراه و هوشمند در جشنواره امسال پرداخت و گفت: هشتمین جشنواره رسانه های دیجیتال با نگاه به شکل گیری محتوای غنی، ایجاد استارت آپ ها و کار آفرینی شکل می گیرد و از مزایای ویژه این جشنواره، تنوع محتواهای تولیدی  توسط کاربران و مخاطبان در حوزه رسانه های همراه و هوشمند است که داوری آثار در بخش های نرم افزاری تلفن همراه، سامانه های تلفن گویا، خدمات ارزش افزوده، بازی های تلفن همراه و شبکه های رسانه محور و اجتماعی مبتنی بر رسانه های همراه و هوشمند انجام می شود.
 وی تصریح کرد: مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رگولاتور محتوا در حوزه خدمات ارزش افزوده، نرم افزار های کاربردی، شبکه های اجتماعی، تلفن گویا، بازی های تلفن همراه و تلویزیون هوشمند است و تولید کنندگان اثر می توانند محتوای تولید شده را به نام خود و با حفظ آثار مالکیت  مادی و معنوی 
ثبت کنند.
 سیاح درباره روند تایید محتوا گفت: محتواهای تولید شده ابتدا توسط کاربران در سایت loginsaramad.ir ثبت و پس از تایید توسط کارشناسان، در سایت 
hamrah.saramad.ir قابل مشاهده
 است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :