fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 73656
  تاریخ انتشار : 6 اردیبهشت 1394 12:6
  تعداد بازدید : 595

  بدون تیتر

  قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت از اجرای طرح پرداخت وام به مردم برای خرید کالاهای ایرانی خبر داد و گفت: این طرح به منظور تحریک تقاضای داخلی و رونق تولید در نظر گرفته شده که بر مبنای آن قرار شده تسهیلاتی برای خرید کالا به مردم اختصاص یابد و مبلغ آن از طریق پرداخت وام و اقساط بازپرداخت شود.

   مدیرکل امور استان های وزیر جهاد کشاورزی گفت: در خصوص خرید گوشت بوفالو برای کارخانجات سوسیس و کالباس در سال های گذشته مجوز صادر شده بود اما هیچگونه مجوزی در سال جاری برای واردات صادر نشده و واردات این محصول برای مصارف صنعتی و فرآورده های گوشتی حرارت دیده (مانند سوسیس و کالباس) محدود شده است.
   معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی به آخرین خبرها و تصمیمات درباره افزایش وام مسکن اشاره کرد و گفت: تسهیلات مورد نظر تا سقف های ۴۰، ۶۰ و ۸۰ میلیون تومانی و با توجه به شرایط و جمعیت شهرها تدوین شده است.
   رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان گفت: مصرف کنندگان ایرانی نباید تاوان بالا بودن هزینه های خودروسازان داخلی را پرداخت کنند.
   مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه اگر صرفه جویی آب به نحو احسن صورت نگیرد، کمبود آب را باید بیش از پیش مدیریت کنیم گفت: کاهش فشار آب و متوازن کردن آب در شب و روز مناسب ترین روش برای مدیریت مصرف آب است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :