آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73640
تاریخ انتشار : 6 اردیبهشت 1394 11:40
تعداد بازدید : 747

اختلال اینترنت 3G ایرانسل در ایذه

مردم شهرستان ایذه از قطعی مداوم اینترنت «3G» در شهرستان ابراز گلایه می کنند.

خبرگزاری فارس - هفته گذشته خبری در مورد راه اندازی شبکه اینترنت نسل جدید اینترنت تلفن همراه توسط شرکت ایرانسل در شهرستان ایذه به گوش رسید و رئیس اداره مخابرات این شهرستان نیز به در اختیار قرار دادن زیر ساخت های شبکه همراه اول به شرکت ایرانسل برای ارائه خدمات خود خبر داده بود.
با رویت نشانه اینترنت پرسرعت در بالای گوشی بسیاری از مشترکان در برخی از محلات شهرستان، ارائه این خدمات در شهرستان تائید شد و به یکی از مباحث عمومی روزهای اخیر تبدیل شده بود.
با این تفاسیر، پس از آغاز به کار این شبکه در شهرستان ایذه، تنها امکان استفاده از آن رویت شدن علامت مخصوص «H+» در گوشی ها بود و اینترنت تلفن همراه این شهرستان کندتر از قبل، و این عامل باعث گلایه مندی مشترکان این سیم کارت از نوع خدمات اینترنت شد.
با توجه به عدم وجود نمایندگی رسمی این شرکت در ایذه، عده ای از کاربران این خدمات در شهرستان، با ابراز گلایه از عدم راه اندازی اینترنت پرسرعت و نسل جدید در تلفن همراه خود؛ از خبرگزاری فارس استان درخواست انتشار این مطلب برای پیگیری و اطلاع رسانی به مسئولان این شرکت را داشته اند تا برای برطرف کردن این مشکلات اقدامات لازم را به عمل آورند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :