آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73579
تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1394 11:52
تعداد بازدید : 1360

رشد کاربران آسیا و خاورمیانه در فیس‌بوک محسوس است

ماهی یک میلیارد و 440 میلیون کاربر فعال در فیس بوک

در جدیدترین گزارش فیس بوک آماری از کاربران فعال این شبکه اجتماعی منتشر شده که نشان می دهد این شبکه جتماعی 1.44 میلیارد کاربر فعال در ماه دارد.

فناوران- بر اساس آخرین آمار رسمی که پایان هفته گذشته از سوی فیس بوک منتشر شده است در حال حاضر 1 میلیارد و 440 میلیون نفر هر ماه از فیس بوک استفاده می کنند. این رقم در سه ماه گذشته یک میلیارد و 390 میلیون کاربر بوده است. گزارش فیس بوک حاکی است نزدیک به یک میلیارد و 250 میلیون کاربر صفحه News Feed را با استفاده از تبلت یا موبایل مرور می کنند. تعداد کاربران فعالی که هر روز با موبایل به فیس بوک مراجعه می کنند نیز 798 میلیون کاربر اعلام شده است.
نموداری که فیس بوک منتشر کرده نشان می دهد میزان رشد کاربران فعال هر ماه فیس بوک در میان کاربران آسیایی و خاورمیانه بیش از کاربران آمریکایی و اروپایی بوده است.
در کنار آماری که درباره کاربران فعال هر ماه منتشر شده، آماری نیز درباره کاربران فعال هر روز ارایه شده است که نشان می دهد فیس بوک روزانه 936 میلیون کاربر فعال دارد که از این میزان 270 میلیون کاربر از آسیا و خاورمیانه هستند، 161 میلیون کاربر آمریکایی و 225 میلیون کاربر اروپایی هستند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :