fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 73450
  تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1394 12:36
  تعداد بازدید : 711

  پیام دبیر کل ITU به مناسبت روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعات

  هولین ژائو، دبیرکل اتحادیه بین المللی ارتباطات راه دور (ITU)، به مناسبت روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعات و یکصد و پنجاهمین سالگرد تاسیس ITU پبامی صادر کرد که در آن «ارتباطات و فناوری اطلاعات: به سمت نوآوری»، به عنوان شعار سال ۲۰۱۵ مطرح شده است.

   خبرگزاری فارس- هولین ژائو در این پیام عنوان کرده است: سال ۲۰۱۵، مبیّن۱۵۰امین سالگرد تاسیس اتحادیه بین المللی مخابرات (ITU) است که در سال ۱۸۶۵ تاسیس شده است.  ITU مجدداً شهرت خود را در سراسر جهان به عنوان یکی از سازمان های مرتبط و با انعطاف پذیری بالا به اثبات رسانده است و به فعالیت خود به عنوان نهاد تخصصی سازمان ملل متحد، و قدیمی ترین عضو آن، که با بالاترین سطح توسعه در زمینه مخابرات و فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت دارد، ادامه می دهد. 
  سابقه درخشان ITU نشان دهنده نقش کلیدی این اتحادیه در مرتبط کردن جهان با پیشرفته ترین و خلاقانه ترین وسایل ارتباطی، از زمان تلگراف تا اینترنت و پهن باند تلفن همراه می باشد، که ما را قادر به ایجاد تماس در هر زمان و هر مکان با دوستان، خانواده، همکاران و حتی 
  اشیا می کند. همانطور که یکصد و پنجاهمین سالگرد تاسیس ITU را جشن می گیریم، با نگاه به گذشته نسبت به موفقیت های مان احساس غرور و افتخار می کنیم؛ و مشتاقانه منتظر آینده برای پاسخ به تغییرات سریع در محیط فناوری اطلاعات و ارتباطات جهانی می باشیم.
   نوآوری­ های فراهم شده از طریق فناوری اطلاعات و ارتباطات و اجرای این فناوری­ ها در تمامی جنبه های زندگی ما نفوذ کرده است. فن­اوری اطلاعات و ارتباطات نیز برای شکل دادن به برنامه های توسعه و دستیابی به اهداف بعد از سال ۲۰۱۵ برای توسعه پایدار، نقش کاتالیزور را ایفا می کند. در طول سال ۲۰۱۵، به مناسبت یکصد و پنجاهمین سالگرد تاسیس این اتحادیه، چندین رویداد جهت برجسته کردن فناوری­ های اطلاعات و ارتباطات به عنوان محرکان نوآوری در ITU و سراسر جهان خواهیم داشت. من شما را به شرکت در این رویدادها دعوت می کنم و از شما می خواهم از همکاری و پشتیبانی خود در راستای تحقق بخشیدن به تعهد ما برای برقراری ارتباط جهانی دریغ نورزید.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :