آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73438
تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1394 12:24
تعداد بازدید : 665

پیش فروش دو میلیارد دلاری ساعت اپل در دو هفته

تحلیلگران در میان بدبینی برخی از ناظران معتقدند که ساعت تازه وارد و هوشمند این شرکت به سودآورترین محصول ساخت آن مبدل خواهد شد.

خبرگزاری فارس- ناظران خوش بین به استقبال بسیار خوب از پیش خرید ساعت اپل اشاره کرده و می گویند همه این ساعت ها در عرض چند ساعت به فروش رسید و به علت استقبال بالا از ساعت اپل تحویل این محصول به خریداران با تاخیر رخ خواهد داد.
این تاخیر که توسط اپل هم تایید شده نشان می دهد که حتی خود این شرکت هم چنین استقبالی از ساعت مذکور را پیش بینی نمی کرد و همین امر عرضه محصول یاد شده را تا ماه ژوئن به تاخیر انداخته است.
برخی بررسی ها حاکی است در عرض یک روز و تنها در آمریکا یک میلیون ساعت اپل به فروش رفته و یک میلیون ساعت باقی مانده هم در دیگر نقاط جهان خریداری شده است.
همچنین ثروتمندان چینی در کمتر از یک ساعت تمامی مدل های طلایی موجود ساعت اپل را که حدود 18 هزار دلار قیمت دارد خریداری کردند.
به نظر می رسد در مجموع سه میلیون ساعت اپل حدود یک روز به فروش رفته که از این مجموعه 1/8 میلیون واحد ورزشی، 1/3 میلیون واحد از نوع ساعت های دارای بند فلزی و 40 هزار واحد هم مدل های طلایی گران قیمت بوده اند.
کارل هو محقق بازار فناوری معتقد است اپل با فروش این ساعت ها تنها در عرض دو هفته دو میلیارد دلار درآمد به جیب خواهد زد. این رقم بیشتر از درآمد اپل از محل فروش آیفون 6 طی همین مدت است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :