آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73404

افتتاح دفاتر جدید خدمات آواژنگ در تهران و ساری

مدیر عامل خدمات آواژنگ در نشست خبری که با حضور مدیران این مجموعه برگزار شد، گفت: دو شعبه جدید خدمات آواژنگ در شهرهای تهران و ساری افتتاح شد و قصد داریم تا پایان سال 94 تعداد نمایندگان خود را دو برابر کرده و از 60 نماینده به 120 نماینده در سراسر کشور برساند.

فناوران- حمیدرضا فراهانی با تشریح موضوع مستندسازی فعالیت‎های سازمانی افزود: مجموعه آواژنگ در سال گذشته در بحث خدمات پس از فروش و گارانتی، کارهای اساسی از جمله مستندسازی فرآیندها و ارتقا سیستم داخلی انجام داده است که این کارها منجر به دریافت گواهینامه ISO شده است.
وی اضافه کرد: آواژنگ موفق شده است از SGS سوییس گواهینامه 9001 (مدیریت کیفیت) و سری کامل 10000 (رضایت مشتریان) را کسب کند.
وی با بیان اینکه شبکه نمایندگی‎ها و شعب در سال گذشته به تعداد 60 واحد رسیده است و قرار است در سال 94 این تعداد به دو برابر افزایش پیدا کند، گفت: به عقیده ما در هر مکان که محصولات IT استفاده می‎شود امکان دایر کردن این شعبه‎ها و نمایندگی‎ها وجود دارد، به همین منوال ما سعی داریم دسترسی کاربرها به خدمات آسان‎تر شود.
فراهانی همچنین با بیان اینکه دفتر جدید از روز 15 فروردین امسال شروع به کار کرده است، افزود: تاسیس دفترجدید تهران از این جهت ضروری است که کاربر به بازار IT تهران نزدیک باشد و به همین دلیل دفتر خدمات جدید نزدیک به میدان ولیعصر در نظر گرفته شده است. 
به گفته او در سال جاری برنامه توسعه در تهران دنبال خواهد شد تا بحث ارتباط با مشتریان راحت تر صورت گیرد و به همین دلیل حجم کاری دفتر ولیعصر از دفتر مرکزی هم بیشتر خواهد شد.
فراهانی افزود: در حال حاضر در این دفتر جدید خدماتی از جمله پذیرش تمامی کالاها، تست لحظه ای، رفع برخی اشکالات نرم‎افزاری و تعویض برخی کالاها مانند رم، هارد دیسک، فلش و موس و صفحه کلید به مشتریان ارایه می دهد و از هفته آینده امکان تعمیر ماژولار نوت بوک و تبلت نیز به توانایی‎های این دفتر جدید اضافه خواهد شد
وی در مورد نمایندگی های شرکت نیز گفت: در گذشته در استان تهران نماینده‎ای نداشتیم اما امروز در شهرستان‎های شهریار، دماوند، شهرری، ورامین و اسلامشهر نماینده فعال داریم. 
مدیر عامل خدمات آواژنگ گفت: در آینده نزدیک در شهر تهران دو دفتر دیگر هم خواهیم داشت. در استان‎های تهران، خوزستان، اصفهان، زنجان و مازندران تعداد نمایندگی‎ها به سطح انتظار رسیده و تکمیل شده است.
 همچنین استان‎های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و گیلان جزو برنامه‎های بعدی آواژنگ هستند تا به زیرمجموعه خدمات اضافه شوند.
همچنین حنیفی مدیر امور شعب خدمات آواژنگ نیز ضمن ارایه توضیحاتی درباره دلایل افتتاح شعبه جدید در شهر ساری گفت: این شعبه در فاز اول به مشتریان شهر ساری و استان مازندران و در فاز دوم به مشتریان استان گلستان نیز خدمات ارایه خواهد کرد.
در ادامه فراهانی تاکید کرد: همه تلاش این است که به‎گونه‎ای کار کنیم که مصرف‎کننده با شنیدن نام شرکت مطمئن باشد که گارانتی خوبی دریافت خواهد کرد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :