آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73403
تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1394 11:32
تعداد بازدید : 1362

دبیر جشنواره پل اعلام کرد:

برگزیدگان جشنواره پل به iBridge اعزام می شوند

با پایان گرفتن جشنواره پل و انتخاب آثار برتر، تیم های منتخب به کنفرانس کارآفرینی iBridge برلین اعزام می شوند.

فناوران- علی زواشکیانی دبیر جشنواره پل با بیان این خبر گفت: در جشنواره پل که توسط انجمن بین المللی مدیران ایرانی برگزار شد، بیش از یک هزار نفر شرکت داشتند و ایده های رسیده به جشنواره توسط صدنفر از داوران جشنواره در دو مرحله مورد ارزیابی قرار گرفت و تیم های برتر برای حضور در کنفرانس کارآفرینی iBridge مورد حمایت قرار گرفته اند. به گفته زواشکیانی، کنفرانس  iBridge 2015 از ۱۴ تا ۱۶ خردادماه امسال توسط دانشگاه برکلی و با همکاری مجموعه وسیعی از سازمان ها و نهادهای مطرح بین المللی در برلین آلمان برگزار می شود. این رویداد مشتمل بر سخنرانی های عمومی، کارگاه های آموزشی و دیدار جمعی از مراکز کارآفرینی و برخی شرکت های بزرگ تکنولوژی آلمانی است. 
به گفته دبیر جشنواره پل حضور بیش از دو هزار شرکت کننده و برگزاری ۲۰۰ سخنرانی برای کنفرانس iBridge برلین در نظر گرفته شده و  چهره های مشهوری از کارآفرینان ایرانی صنعت تکنولوژی از کشورهایی چون ایران، آمریکا و اروپا در آن حضور دارند. به گفته زواشکیانی برخی از کارآفرینان جوان و نخبه ایرانی که در برگزیدگان جشنواره ها و رویدادهای داخلی بوده اند نیز در این کنفرانس حضور دارند. 
دبیر جشنواره پل ابراز امیدواری کرد که برگزاری iBridge فرصت های مناسبی را در اختیار جامعه کارآفرینان و فعالان کسب و کارهای دانش بنیان در داخل ایران قرار دهد. 
وی گفت: امکان ارتباط نزدیک و بهره مندی از تجارب برخی از برجسته ترین کارآفرینان موفق ایرانی  مقیم خارج و آشنایی با اکوسیستم کارآفرینی دانش بنیان در کشورهای پیشرفته، آشنایی با مهم ترین روندهای تاثیرگذار در آینده اقتصاد دانش بنیان از زبان کارآفرینان و نظریه پردازان برجسته و امکان ملاقات با برخی از بزرگ ترین کارآفرینان، ایده پردازان و سرمایه گذاران خطرپذیر جهانی از جمله اهداف این کنفرانس است.  دبیر جشنواره پل افزود: رویداد iBridge با حمایت ایرانیان سراسر جهان روبه رو شده و با تشکیل جلسات دریافت کمک مالی (Fund Raising)  در شهرهای مختلف جهان ( کالیفرنیا، استکهلم، دوبی، استانبول، نیویورک، سن دیگو، لندن، زوریخ، هنگ کنگ، توکیو، اسلو، اورنج کانتی و لس آنجلس) نشان دهنده استقبال پرشور ایرانیان از برگزاری چنین رویدادی است. 
علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر و آشنایی  با این کنفرانس می توانند به سایت  ibridges.org مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :