آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73256
تاریخ انتشار : 31 فروردین 1394 11:12
تعداد بازدید : 853

نمایندگان دستگاه‎های اجرایی به الکامپ قزوین می آیند

حامد فتوحی دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای و دبیر ششمین نمایشگاه کامپیوتر استان قزوین گفت: دستگاه های اجرایی و صنایع استان از ششمین نمایشگاه کامپیوتر قزوین بازدید خواهند کرد.


 فناوران- حامد فتوحی افزود: با توجه به رایزنی های صورت گرفته با  استانداری، اداره کل استاندارد و شرکت شهرک های صنعتی استان در این دوره از  نمایشگاه کامپیوتر 3 روز صبح جهت بازدید اختصاصی دستگاه های اجرایی، کارخانجات و صنایع استان از مجموعه نمایشگاه در نظر گرفته شده است.
دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای، ارتباط و حمایت دستگاه های اجرایی و صنایع استان از بخش خصوصی و استفاده از ظرفیت های موجود در استان را خواستار شد و گفت: دستگاه های اجرایی  و کارخانجات استان در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات باید از ظرفیت بخش‎خصوصی و بومی و مشاوران فناوری اطلاعات استان استفاده کنند. امیدواریم بتوانیم با مشارکت دستگاه‎های اجرایی  و بخش‎خصوص  گامی در جهت بهبود فضای کسب و کار استان برداریم.
فتوحی در ادامه اضافه کرد: برگزاری نمایشگاه کامپیوتر از جمله فعالیت های سازمان  است که در راستای نظم بخشی و ساماندهی فعالیت‎های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات صورت می‎گیرد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :