آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73253
تاریخ انتشار : 31 فروردین 1394 11:7
تعداد بازدید : 908

مادربورد سرسخت ایسوس به بازار می آید

ایسوس مادربورد جدیدی از سری TUF با مدل Trooper B85 معرفی کرده که تحمل کار در شرایط سخت را دارد.

فناوران- Trooper B85TUF در رده مادربوردهای سرور قرار می گیرد و پایداری و طول عمر بالای دستگاه را تضمین می کند. مادربورد TUF Trooper B85 ایسوس توسط مهندسان گروه TUF طراحی و ساخته شده است و به عنوان یک مادربورد رده سرور به مدت 5 سال ضمانت شده است. مادربورد TUF Trooper B85 امکانات سری TUF از جمله سوکت LANGuard Ethernet و TUF ESD Guard 2 را در اختیار دارد تا از مادربورد در برابر صدمات ناشی از تخلیه الکترومغناطیسی جلوگیری کند.
 این مادربورد که مبتنی برچیپ ست B85 Express اینتل طراحی شده است، جدیدترین نسخه از مادربوردهای TUF است و از مزایای تجهیزات با ثبات TUF، TUF Audio با پوشش فیزیکی و TUF Thermal Radar Core با قابلیت مدیریت حرارت سیستم بهره می برد.
همچنین در ساخت مادربورد TUF Trooper B85 از تجهیزات نظامی متعددی استفاده شده است. بنابراین در هر شرایطی از عملکرد قابل توجهی برخوردار است.
تمام مادربوردهای TUF Trooper B85 ایسوس در آزمون های متعدد و سنگین در حداکثر دمای 55 درجه سلسیوس به مدت 48 ساعت و در هوایی با 90 درصد رطوبت مورد بررسی قرار گرفته اند. این مادربوردها به مدت 20 ساعت در محیطی با دمای 60 درجه و 90 درصد رطوبت در معرض شوک های حرارتی شدید آزمایش شده اند تا از عملکرد و قدرت آن ها در شرایط سخت آب و هوایی نیز اطمینان حاصل شود.  سوکت LANGuard  به کار رفته در مادربورد TUF Trooper B85 نیز از فناوری پیشرفته ای در مدیریت سیگنال ها برخوردار است و خازن هایی در اختیار دارد تا خروجی سیگنال را بهبود بخشد.  این سوکت که با استانداردهای نظامی مورد بررسی قرار گرفته است از مادربورد در برابر نوسانات ناشی از رعد و برق و الکتریسیته ساکن محافظت می کند. مادربورد B85 ایسوس نسخه به روز شده
TUF ESD Guard 2 را نیز در اختیار دارد که از مادربورد در برابر تخلیه ناگهانی الکترواستاتیکی محافظت می کند. نسخه TUF ESD Guard 2 به صورتی ساخته شده است که دو برابر قدرتمندتر از نسخه قبلی آن باشد و تمام پورت های USB و کانکتورهای صوتی را پوشش می دهد. مادربورد TUF Trooper B85 همچنین به تجهیزات صوتی ویژه TUF audio مجهز شده است تا تنظیمات صوتی دستگاه در هر شرایطی و با توجه به نیاز کاربر در هنگام گفتگوی آنلاین، تماشای فیلم و یا پخش فایل های صوتی به راحتی امکان پذیر شود.  با پیاده سازی سخت افزارهای حرفه ای و پوشش محافظ فیزیکی امکان تفکیک سیگنال های آنالوگ و دیجیتال از یکدیگر به راحتی امکان پذیر شده و تداخل امواج نیز به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :