آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73249
تاریخ انتشار : 31 فروردین 1394 11:1
تعداد بازدید : 987

رایتلی ها روزانه 52 ترابیت ترافیک مصرف می کنند

مدیرعامل رایتل گفت: مشترکان این اپراتور روزانه 52 ترابیت ترافیک مصرف می کنند که نشان دهنده اقبال مردم به حوزه دیتا است؛ بنابراین ما نیز به عنوان اپراتور باید کیفیت سرویس ها را افزایش دهیم و قیمت ها را مناسب کنیم تا دیتا در سبد خانواده جا بگیرد.

خبرگزاری فارس- سیدمجیدصدری افزود: اپراتور سوم تلفن همراه هم اکنون 3.5 میلیون مشترک دارد که 80 درصد آنها مشترک دیتا هستند و تلاش برای رسیدن به 7.5 میلیون سیم کارت فعال در سال 94 در دستور کار است.
مدیرعامل رایتل اضافه کرد: اولویت برنامه های رایتل در سال 94 راه اندازی سرویس های ارزش افزوده بر بستر ترافیک داخلی است هم چنان که در سال 93 نیز 90 درصد پرتال های ارزش افزوده که توسط رایتل راه اندازی شد بر بسته ترافیک داخلی و بدون وابستگی به اینترنت بوده است.
وی تجربه همکاری با جشنواره فجر 33 را برای راتیل موفق ارزیابی کرد و گفت: از طریق این پورتال دسترسی مردم به محتوای تصویری جشنواره های سی و دوم و سی و سوم فیلم فجر با هزینه کم فراهم شد.
صدری افزود: مشترکان اپراتور سوم تلفن همراه روزانه 52 ترابیت ترافیک مصرف می کنند که نشان دهنده اقبال مردم به حوزه دیتا است؛ بنابراین لازم است ما نیز به عنوان اپراتور کیفیت سرویس ها را افزایش دهیم و قیمت ها را مناسب کنیم تا در سبد خانواده جا بگیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :