آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73117
تاریخ انتشار : 29 فروردین 1394 12:5
تعداد بازدید : 805

اپل روی آیفون بعدی دوربین قدرتمندتری می گذارد

اپل قصد دارد تحولی در صنعت عکاسی با دوربین های آیفون ایجاد کند؛ این کمپانی در این راستا شرکت LinX را که در زمینه فناوری دوربین های موبایل فعال است به قیمت ۲۰ میلیون دلار خریداری کرده است.

فناوران- به گزارش وال استریت، اپل به تازگی شرکت رژیم صهیونیستی به نام LinX را خریداری کرده و قصد دارد به کمک این کمپانی عملکرد DSLR را در دوربین گوشی های آیفون خود به 
ارمغان آورد. شرکت LinX در حوزه فناوری های مربوط به دوربین های با قابلیت عکسبرداری معمولی و سه بعدی مانند RealSense اینتل و دوربین دوگانه اچ تی سی وان M8 فعالیت می کند.
سایت LinX هنوز اطلاعات و جزییات این تغییرات را ارایه نکرده اما از آنجا که تصاویر قطعات جدیدی از دوربین را منتشر کرده، انتظار می رود در آینده ای نزدیک این قطعات در دوربین آیفون ها مورد استفاده قرار گیرد. 
کمپانی LinX ظاهرا در زمینه ساخت فناوری تصویربرداری چند دیافراگم فعالیت می کند که این فناوری پردازش، سنسور و اپتیک را برای بهبود عملکرد نور، فوکوس، رنگ های واقعی و تاخیر شاتر به کار می گیرد. دوربین های چند
لنزی علاوه بر تصویربرداری دو بعدی، قادر به دست آوردن اطلاعات بسیار دقیق از صحنه و سوژه هستند.
نرم افزارها هم قادر هستند تا اطلاعات به دست آمده از تصویربرداری سه بعدی را جهت تمرکز به صحنه ای خاص، اندازه گیری فاصله اشیا، مدل اشیای سه بعدی و جایگزین کردن تصویر در تماس های ویدیویی در زمان واقعی به کار گیرند. دوربین های چند لنزی همچنین توانایی این را دارند که تصویر میدان وسیعی از صحنه را ثبت کنند، که البته در دوربین گوشی های هوشمند معمولی این کار امکان پذیر نیست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :