آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73114
تاریخ انتشار : 29 فروردین 1394 11:59
تعداد بازدید : 1159

تازه های اپ

Whatsapp با چهره جدید نسخه جدید Whatsapp با طراحی متفاوت برای به روزرسانی کاربران منتشر شد. زومیت خبر داد هم اکنون کاربران نسخه اندروییدی این برنامه می توانند ظاهری زیباتر با انیمیشن های جدید را در نسخه جدید مشاهده کنند. چندی پیش فیس بوک اقدام به اضافه کردن گزینه “اشتراک گذاری با واتس اپ” در نسخه بتای اپلیکیشن خود کرد که به نوعی شروع ادغام توانایی های این دو نرم افزار با یکدیگر به حساب می آمد. حالا در بروزرسانی جدیدی که با شماره 2.12.34 برای نسخه ی اندروید واتس اپ منتشر شده است، این اپلیکیشن بعد از مدت ها انتظار، طراحی متریال پیوسته و ظاهر جدید و متفاوتی را به خود اختصاص داده است.

  اسکایپ ویژه صاحبان مشاغل منتشر شد

شرکت مایکروسافت اعلام کرده به زودی نسخه جدیدی از برنامه تلفن اینترنتی اسکایپ را برای استفاده صاحبان مشاغل عرضه خواهد کرد. 
ایتنا خبر داد  کاربران برای استفاده از این نسخه باید مشترک سرویس کلود آفیس ۳۶۵ بوده و از خدمات Lync Online آن بهره بگیرند. تکمیل خدمات درنظر گرفته شده در قالب این سرویس تا پایان ماه می ادامه خواهد داشت. برقراری تماس های ویدیویی و صوتی با کیفیت مناسب، ارسال پیام های فوری و برگزاری ویدیو کنفرانس از جمله مهم ترین مزایای این نسخه از اسکایپ محسوب می شود. این نسخه از اسکایپ با برنامه OneNote هم سازگار است و همین امر یادداشت برداری و ارسال یادداشت از طریق گروه های چت را تسهیل می کند. 

  دستورالعمل جدید اینستاگرام برای انتشار عکس

پایان هفته گذشته دستورالعمل جدیدی برای انتشار عکس و فیلم در اینستاگرام منتشر شد.
فناوران- اینستاگرام با داشتن حدود 300 میلیون کاربر فعال در ماه، هفته گذشته دستورالعمل جدیدی برای انتشار تصاویر منتشر کرد و از کاربرانش خواست به این دستورالعمل توجه کنند. در حالی که اینستاگرام در سیاست پیشین خود از کاربرانش می خواست از انتشار عکس های غیر اخلاقی که افراد در آن پوشش درستی ندارند خودداری کنند، حالا به گفته رسانه های خارجی انعطاف پذیری از خود نشان داده است و کاربران مجاز هستند عکس از مجسمه ها یا نقاشی های برهنه را منتشر کنند. در آیین نامه جدید اینستاگرام که روی سایت اینستاگرام در بخش Help در دسترس است و می توانید به طور کامل آن را مطالعه کنید اعلام شده است که شاید عکس های افراد برهنه در طبیعت یا عکس های خلاق در بعضی جوامع نوعی هنر قلمداد شود اما ما از انتشار عکس ها و فیلم هایی که نشان دهنده رابطه جسنی و اندام افراد باشند جلوگیری می کنیم و تنها برخی عکس ها که در آیین نامه به آن اشاره شده قابلیت انتشار دارند. برخی معتقدند این تصمیم جدید در پی ماجرای اختلاف اینستاگرام با یکی از کاربرانش _rupikaur@ گرفته شده است. برای آگاهی از این داستان می توانید نام Rupi Kaur که زنی هندی است را همراه با Instagram در گوگل سرچ کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :