آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73102
تاریخ انتشار : 29 فروردین 1394 11:22
تعداد بازدید : 941

مخابرات به دنبال همگرایی تلفن ثابت و سیار است

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از ارایه خدمات نوآورانه و باکیفیت مخابراتی به مشترکان در سال ۹۴ خبر داد و گفت: همگرایی شبکه های تلفن ثابت و سیار امسال اجرایی می شود.


فناوران- کاظم ابراهیمی ، ارتقای بهره وری، دستیابی به سودآوری پایدار، کسب سهم بازار افزونتر و رسیدن به شاخص های مقبول در کیفیت خدمات رسانی را از جمله محور فعالیت های مخابرات در سال ۹۴ عنوان کرد و گفت: سرفصل رویکردهای راهبردی و کلان سال ۱۳۹۴ شرکت مخابرات ایران به منظور همسو کردن و سرعت بخشی به کوشش ها و فعالیت های شرکت های تابع در قالب ۲۵ برنامه به مدیران عامل شرکت های مخابرات استانی ابلاغ شد.
وی رشد و سود آوری پایدار را از جمله این برنامه ها عنوان کرد که که شامل بخش های رشد درآمد و بهره وری دارایی ها، مدیریت مناسب نقدینگی و منابع مالی، مدیریت بهینه هزینه های جاری و سرمایه ای و کسب درآمد از طریق حوزه های جدید کسب وکار است.
ابراهیمی، ادامه داد: همکاری راهبردی با ذینفعان کلیدی که شامل تعامل و همکاری با نهادهای بالادستی، مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سایر ذینفعان و نیز همکاری تجاری و فنی با شرکت های فعال در حوزه ICT است از دیگر برنامه های مدنظر است.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران بر ارایه خدمات نوآورانه و باکیفیت به مشتریان تاکید کرد و گفت: این خدمات شامل موارد حفظ و توسعه بازار مشتریان بنگاهی و مشتریان با ارزش بالا، توسعه خدمات جدید و با کیفیت براساس نیاز بازار به ویژه مشتریان جوان، توسعه رویکرد تجاری مشتری مداری و ترویج برند شرکت مخابرات ایران و شرکت های گروه خواهد بود.
وی از هم افزایی ثابت وسیار که مشتمل بر ارایه خدمات مبتنی بر بسته محصولات ثابت، سیار و همگرا، هم افزایی در بازاریابی، فروش و خدمات پشتیبانی ثابت و سیار، ایجاد IT و شبکه همگرای ثابت و سیار می شود خبر داد و گفت: چابک سازی سازمان نیز از دیگر محورهای مدنظر است که شامل موارد بهینه سازی فرآیندها و عملیات مالی، اداری، پشتیبانی و تدارکاتی، پیاده سازی مدل عملیاتی و حاکمیتی شرکت، پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت فراگیر و پیاده سازی سیستم ارزیابی و مدیریت عملکرد راهبردی می شود. ابراهیمی بر تعالی عملکرد در IT و شبکه تاکید کرد و افزود: این مهم، با بخش های توسعه فناوری اطلاعات یکپارچه در سطح گروه، بهینه سازی شبکه های دسترسی با رویکرد اجرای پروژه فیبرنوری منازل -  FTTX - پیشرو بودن در کیفیت پشتیبانی و خدمات شبکه و استفاده از تکنولوژی های نوین IT و شبکه، حاصل می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :