آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73100
تاریخ انتشار : 29 فروردین 1394 10:53
تعداد بازدید : 905

روابط عمومی دانشگاه ها، سایت های پژوهشی را رتبه بندی می کنند

روابط عمومی دانشگاه ها عهده دار بررسی و ارزشیابی سایت های مراکز پژوهشی، دانشکده ها و سایر موسسات مرتبط با دانشگاه شدند.

روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف - نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه های منطقه 1 کشور و مسوولان روابط عمومی وزارت علوم به منظور برنامه ریزی برای توسعه کاربری فناوری اطلاعات در روابط عمومی زیرمجموعه های وزارت علوم و ارایه راهکار برای تحقق شعار سال جدید در دانشگاه شریف برگزار شد.
شرکت کنندگان در این نشست ضمن تاکید بر بررسی و ارزشیابی سایت های مراکزپژوهشی، دانشکده ها در دانشگاه ها توسط روابط عمومی، به بحث و تبادل نظر پیرامون نقش فناوری اطلاعات در توسعه روابط عمومی و ضرورت راه اندازی سامانه های ارتباطی تلفن همراه برای دانشگاه پرداختند. 
موضوع میزبانی دانشگاه صنعتی شریف برای برگزاری جشنواره وب سایت های برتر دانشگاه ها و مراکز پژوهشی وابسته به وزارت علوم و تشکیل شبکه اجتماعی تلفن همراه مدیران روابط عمومی زیرمجموعه های این وزارتخانه نیز در این نشست مورد پیگیری قرار گرفت.
تشکیل شبکه اجتماعی خبرنگاران حوزه علم و فناوری و ارایه خدمات علمی و فناوری، راه اندازی دوره آموزشی روابط عمومی الکترونیکی آموزش عالی با اعطای مدرک دانشگاهی و تولید نرم افزار تلفن همراه دانشگاه ها نیز از دیگر مصوبات در دست پیگیری این نشست عنوان شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :