آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 72958
تاریخ انتشار : 26 فروردین 1394 11:5
تعداد بازدید : 1137

پافشاری استانداری تهران برانجام انتخابات الکترونیکی

استاندار تهران گفت: برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری به صورت الکترونیکی از اصلی ترین خواسته های استانداری است، از همین رو این پیشنهاد به وزارت کشور داده شده است.

ایرنا- حسین هاشمی افزود: برای برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس به صورت الکترونیکی در استان تهران اصرار داریم و امیدواریم وزارت کشور این خواسته استان تهران را محقق کند.
وی گفت: حاضریم هزینه های برگزاری الکترونیکی انتخابات در تهران را از منابع داخلی استان تامین کنیم تا این موضوع به مرحله اجرا درآید.
هاشمی تصریح کرد: پیشنهاد به وزارت کشور داده ایم تا رایانه هایی را که به منظور برگزاری الکترونیکی انتخابات تهیه خواهد شد به صورت اقساط به مجریان انتخابات واگذار کنند تا نگهداری این رایانه ها برای مسوولان دستگاه های اجرایی مشکلاتی ایجاد نکند.
استاندار تهران با بیان اینکه استان آمادگی کامل دارد تا انتخابات آینده را به صورت الکترونیکی برگزار کند تاکید کرد: الکترونیکی برگزارشدن انتخابات تمام شایعاتی را که ممکن است درمورد انتخابات رواج یابد از بین خواهد برد و به شفاف شدن روند انتخابات کمک موثری خواهد کرد.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری به صورت همزمان هفتم اسفند ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :