آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 72892
تاریخ انتشار : 25 فروردین 1394 11:4
تعداد بازدید : 866

بدون تیتر

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: در جلسه اخیری با مدیران عامل مناطق آزاد تاکید شد خود را برای پذیرش و میزبانی از موج اول سرمایه گذاران خارجی در تمامی حوزه های اقتصادی، آماده کنند.

 عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران نسبت به تک نرخی شدن ارز در سال جاری اظهار خوش بینی و عنوان کرد که سقوط نرخ ارز نمی تواند اتفاق مثبتی برای اقتصاد کشور باشد.
  قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر از برگزاری جلسه جدیدی با بانک مسکن در خصوص تسریع در پرداخت تسهیلات ۳۰ میلیونی مسکن مهر خبر داد.
 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از «اشتغال بزرگ، بنگاه کوچک» به عنوان رویکرد جدید این وزارتخانه در جهت حل مشکل بیکاری نام برده و گفته است برای رسیدن به وضعیت مطلوب در اشتغال سالانه به ایجاد 800 هزار تا یک میلیون شغل در کشور نیاز داریم.
 سرمایه گذار خارجی فعال در ۲۵ کشور دنیا با مدیریت ۸ میلیارد دلاری دارایی ها در تالار حافظ با مدیرعامل بورس تهران دیدار کرد.
 بانک مرکزی متوسط قیمت خرده فروشی برخی از مواد خوراکی در هفته منتهی به ۲۱ فرودین ماه را اعلام کرد که براساس آن نرخ ۷ گروه نسبت به هفته مشابه ماه قبل افزایش یافته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :