آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 72880
تاریخ انتشار : 25 فروردین 1394 10:34
تعداد بازدید : 787

آمریکایی ها یک میلیون ساعت اپل پیش خرید کردند

گزارش ها حاکی است که مشتریان در ایالات متحده در روز جمعه که اپل پیش فروش ساعت هوشمند خود را آغاز کرد بیش از یک میلیون اپل واچ سفارش داده اند.

فناوران- مدل اسپورت اپل واچ با قیمت 349 دلار، با اختصاص 62 درصد از سفارشات به خود، پرفروش ترین مدل بوده است. بصورت متوسط برای خرید هر دستگاه اپل واچ 503/83 دلار هزینه شده است. متوسط قیمت نهایی پرداخت شده برای مدل اسپورت حدود 382/83  دلار بوده در حالی که همین رقم برای مدل استیل ضد زنگ به 707/04 دلار می رسد. مدل بزرگ تر یعنی 42mm بیشترین تقاضا را در میان دو اندازه موجود به خود اختصاص داده است. در مورد مدل 38mm، خریداران نمونه اسپورت با احتمال بیشتری نسبت به خرید اندازه کوچک تر اقدام کرده اند؛ در حالی که این رقم برای مجموع خریداران اپل واچ 24 درصد بوده است. محبوب ترین مدل اپل واچ در این میان، مدل اسپورت خاکستری فضایی بوده که از جنس آلومینیوم است و 40 درصد سفارشات را به خود اختصاص داده است. مدل استیل ضد زنگ نقره ای رنگ، 34 درصد از سفارش ها را شامل می شود. مدل ساده آلومینیومی اپل واچ سهم 23 درصدی را به خود اختصاص داده در حالی که نسخه مشکی مدل استیل ضد زنگ 3 درصد از پیش خریدها را شامل می شود.بند اسپورت مشکی، بند مورد علاقه خریداران اپل واچ بوده که میان خریداران مدل اسپورت و استیل مشترک بوده است. این بند 49 درصد از سفارشات را در بر می گیرد. 16 درصد افراد بند اسپورت سفید رنگ را انتخاب کرده اند در حالی که 10 درصد نیز بند بافته شده استیل Milanese Loop را در لیست سفارش خود قرار داده اند.
پیش سفارش اپل واچ نیز همچون دیگر محصولات اپل با مسایلی نظیر عقب افتادن تاریخ تحویل به 4 تا 6 هفته پس از سفارش همراه بود و برخی از آن ها تا ماه جولای به دست صاحبان خود نخواهند رسید. 21 درصد خریداران اپل واچ، از کسانی بودند که آیفون 6 را نیز پیش خرید کرده بودند و 11 درصد نیز اکنون هر سه دستگاه آیفون، آیپد و اپل واچ را در اختیار خواهند داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :