آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 72815
تاریخ انتشار : 24 فروردین 1394 11:38
تعداد بازدید : 748

دبیر کل اتاق بازرگانی تهران:

40 منتخب اتاق بازرگانی تهران اعتبارنامه گرفتند

دبیر کل اتاق بازرگانی تهران ابطال انتخابات این اتاق را رد کرد و گفت: اعتبارنامه دور جدید هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران از مدت ها پیش امضا شده بود تا در جلسه رسمی اعطا شود اما به دلیل طولانی شدن از امروز اعتبارنامه این 40 نفر اعطا می شود.

خبرگزاری فارس- پس از برگزاری انتخابات هشتمین دوره هیات نمایندگان در تهران و شهرستان ها برخی از جناح ها و افرادی که از ورود به دور جدید هیات نمایندگان بازمانده بودند با طرح این موضوع که انتخاب افراد جدید در بخش کشاورزی خلاف آیین نامه است شکایت خود را در دیوان عدالت اداری برای ابطال انتخابات مطرح کردند. در دو هفته اخیر موضوع تا آنجا پیش رفت که برخی از سایت ها، خبری مبنی بر ابطال انتخابات توسط دیوان عدالت اداری را نیز مطرح کردند.
موضوع را از مجتبی خسرو تاج رییس شورای عالی نظارت بر انتخابات و برخی از منتخبین هیات نمایندگان پیگیری کردیم که همگی از این موضوع اظهار بی اطلاعی کردند.
در عین حال ابراهیم بهادرانی دبیر کل اتاق بازرگانی تهران در مورد آخرین وضعیت انتخابات اتاق بازرگانی تهران گفت: اعتبارنامه منتخبین هیات نمایندگان بازرگانی اتاق تهران از مدت ها پیش امضا شده بود و منتظر بودیم تا 20 نماینده دولت نیز از سوی وزیر معرفی شوند تا در جلسه رسمی اعتبارنامه ها به افراد داده شود اما به دلیل زمان بر شدن موضوع از امروز به تدریج با افراد تماس گرفتیم تا برای دریافت اعتبارنامه خود مراجعه کنند. 
وی این را هم گفت که ابلاغیه یا خبری مبنی بر ابطال انتخابات از سوی دیوان عدالت به ما داده نشده و اگر این چنین بود قطعا اعتبارنامه ها امضا نمی شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :