آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 72749
تاریخ انتشار : 23 فروردین 1394 11:30
تعداد بازدید : 638

بدون تیتر

معاون اول رئیس جمهور در بخشنامه ای کلیه دستگاه های دولتی و غیردولتی و مراجع قیمت گذاری را از افزایش قیمت ها به هر نحو و بدون هماهنگی با دولت منع کرد.

  مشاور رییس سازمان خصوصی سازی از تغییر شرایط واگذاری استقلال و پرسپولیس خبر داد و گفت: مزایده این دو باشگاه در نیمه اول اردیبهشت ماه برگزار می شود.
  وزیر راه و شهرسازی از پیگیری وضعیت وام ۸۰ میلیونی مسکن خبر داد و گفت: ۱۵ تا ۲۰ هزار واحد مسکونی در قالب طرح مسکن اجتماعی از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ساخته می شود.
  قیمت میوه های نوبرانه که طبیعتا گران تر از میوه های دیگر است امسال در رکوردی بی سابقه به بیش از 100 هزار تومان رسیده که به گفته رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران با افزایش عرضه تا 10 روز دیگر ارزان می شوند.
  یک فعال بازار سرمایه با بیان اینکه روند بورس حداقل تا تیر ماه مثبت است، گفت: اکنون بهترین شرایط برای عرضه اولیه سهام و باز کردن نمادهای بسته است و مسئولان باید از این شرایط استفاده کنند.
   منابع هندی با اشاره به انتظار ایران برای برداشته شدن تحریم های غربی، خبر دادند ایران برای افزایش تجارت دو جانبه و سرمایه گذاری، به هند توافق تجارت ترجیحی را پیشنهاد داده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :