fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 70939
  تاریخ انتشار : 19 اسفند 1393 11:31
  تعداد بازدید : 958

  جزئیات برنامه دومین دوره جایزه چالش نوآورانه اعلام شد

  جزئیات برنامه مراسم ارائه طرح ها و داوری 30 طرح منتخب دومین دوره جایزه چالش نوآورانه اعلام شد.

  روابط عمومی نصر تهران- دبیر دومین دوره جایزه چالش نوآورانه گفت: در این مراسم که با حضور شرکت کنندگان، هیات داوران، مدیران و فعالان فناوری اطلاعات کشور و رسانه ها برگزارمی شود، 30طرح منتخب دومین دوره جایزه چالش نوآورانه ارایه شده و مورد داوری و ارزیابی هیات داوران قرار خواهد گرفت و در نهایت طرح های برگزیده معرفی خواهند شد.
  اصغررضانژاد افزود: این مراسم فردا (چهارشنبه 20اسفندماه) از ساعت 8 صبح تا 20 در محل موسسه آموزش عالی خاتم تهران برگزار می شود.
  وی گفت: شرکت کنندگان باید تا ساعت 20 امروز سه شنبه 19 اسفند ماه، با مراجعه به سامانه کاربری بخش ارسال فایل، فایل پاورپوینت ارایه خود را به صورت فشرده ارسال کنند.
  رضانژاد افزود: در این نشست به سرپرست هر گروه 5 دقیقه فرصت داده می شود تا طرح خود را برای داوران و حاضران در نشست ارایه کند. سپس 5 دقیقه برای پرسش و پاسخ و دریافت نظر شرکت کنندگان منظور می شود. ضمن اینکه سرپرست طرح می تواند به همراه حداکثر 2 نفراز اعضای گروه در مراسم شرکت کند.
  به گفته دبیر دومین دوره جایزه چالش نوآورانه، طرح های برنده در انتهای نشست اعلام و با همراهی بزرگان کارآفرینی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور از آن ها قدردانی خواهد شد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :