آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 70925
تاریخ انتشار : 19 اسفند 1393 11:7
تعداد بازدید : 984

بهره برداری از تمام پروژه های ناتمام پست در سال ۹۴

مدیرعامل شرکت پست گفت: تلاش می شود در سال ۹۴ تمام مشکلات پروژه های نیمه تمام شرکت پست رفع شده و با تکمیل به بهره برداری برسند.

فناوران- حسین مهری به ارایه گزارشی از شرکت پست پرداخت و گفت: هم اکنون در صدد سه بعدی سازی خدمات پست در ابعاد فیزیکی، الکترونیکی و مالی هستیم.
وی گفت: با راه اندازی شبکه الکترونیکی در بسیاری از موارد از جمله مصرف کاغذ و هزینه های رفت و آمد صرفه جویی شده و نیز راه اندازی شبکه مالی کمک می کند اقداماتی را که بانک ها قادر به ارایه آنها نیستند را انجام دهیم.
مدیرعامل شرکت پست افزود: 603 میلیون حجم مرسولات پست از مردم بوده است که نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل 12 و 2 دهم درصد رشد ترافیکی داشته است.
مهری رشد ترافیکی در سرویس پست ویژه را برابر با 34 درصد خواند و گفت: سرویس پست پیشتاز 28 درصد، سرویس پست سفارشی 24 درصد و خرید و فروش اینترنتی نیز 18 درصد رشد ترافیکی را نشان می دهد.
وی از راه اندازی 132 خدمت و 9 سرویس پستی در سال جاری خبر داد و افزود: این سرویس ها با استقبال گسترده مردم همراه بوده و 5 میلیون و 600 هزار نفر از این سرویس ها بهره جسته اند.
مدیرعامل شرکت پست به راه اندازی 105 واحد پستی اشاره و بیان کرد: سرویس پست بیمه نیز به نیابت از بیمه ها در روستاها حضور یافته و ارایه خدمات می کند.
مهری، ره گیری مرسولات، اطلاعات پست، دریافت خدمات را از مزایای سرویس پست همراه خواند و گفت: 256 هزار نفر نیز از این سرویس پستی خدمات دریافت کرده اند.
مدیرعامل شرکت پست گفت: متاسفانه حجم پروژه های مصوب در حوزه پست با اعتبارات پیش بینی شده قابل مقایسه نبوده و مصمم هستیم این پروژه ها را بعد از رفع مشکلات حقوقی در سال 94 به اتمام رسانده و بهره برداری 
کنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :