آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 70797
تاریخ انتشار : 18 اسفند 1393 11:50
تعداد بازدید : 1348

بررسی 20 پرونده متقاضی تک منظوره بازی های رایانه ای

نخستین جلسه هیات رسیدگی به امور مراکز فرهنگی و هنری تک منظوره بازی های رایانه ای با حضور کلیه اعضا در محل بنیاد ملی بازی های رایانه ای برگزار شد.

روابط عمومی بنیاد بازی های رایانه ای- در این جلسه از میان 20 پرونده متقاضی دریافت پروانه فعالیت موسسه تک منظوره بازی های رایانه ای، 9 پرونده تکمیل شد.
متقاضیان دریافت مجوز موسسه تک منظوره بازی های رایانه ای می توانند به تارنمای معاونت نظارت و ارزشیابی بنیاد ملی بازی های رایانه ای به نشانی ebazi.org، مراجعه و مقررات و ضوابط مربوط به تاسیس موسسه فرهنگی و هنری تک منظوره بازی های رایانه ای را دریافت و همچنین فرم های مربوطه را از کتابخانه فرم دریافت و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.
خبر دیگر از بنیاد این که علاقه مندان برای شرکت در استارت آپ ویکند گیم، تنها تا امروز مهلت دارند تا  به نشانی myevent.ir/swgame  مراجعه و ثبت نام  کنند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی tehraniust.startupweekend.ir  مراجعه کنند. 
استارت ویکند گیم با رویکرد بازی سازی عصر روز چهارشنبه آغاز می شود. و افرادی که ایده ای دارند آن را برای سایرین طی یک دقیقه مطرح می کنند. پس از آن رای گیری شده و ایده های برتر انتخاب می شود. افراد بر اساس علاقه خود به تیم ها می پیوندند و کار روی ایده ها را شروع می کنند. طی 5 شنبه و جمعه هر تیم روی یک ایده کار می کند و به کمک مربیان یک محصول آماده میکنند. عصر جمعه زمان ارایه کار به داروان است. هر تیم مجموعاً ده دقیقه فرصت دارد تا از کار خود در مقابل داوران دفاع کند و در پایان نیز برندگان مشخص می شوند.
نخستین دوره استارت آپ ویکند بازی سازی با حمایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای در دانشگاه علم صنعت تهران از روز چهارشنبه 20 تا22 اسفند برگزار می شود.
شبکه سازی، پیدا کردن شریک کاری و همچنین پیدا کردن سرمایه گذار از مزایایی حضور در این رویداد بازی سازی است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :