آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 70501
تاریخ انتشار : 16 اسفند 1393 12:28
تعداد بازدید : 1141

امروز از سوی شهردار تهران انجام می‌شود

قدردانی از برگزیدگان جشنواره وبلاگ نویسی و شبکه های اجتماعی شکوفا

با برگزاری اختتامیه جشنواره وبلاگ نویسی و شبکه های اجتماعی شکوفا در دو مرحله، امروز نفرات اول این جشنواره در مراسمی با حضور شهردار تهران مورد تقدیر قرار می گیرند.

فناوران- با توجه به اهمیتی که امروز شبکه های اجتماعی پیدا کردند، امسال در جشنواره شکوفا برای اولین بار بخش شبکه های اجتماعی به صورت مستقل ایجاد و مراسم اختتامیه جداگانه ای نیز برای آن برگزار شد.
سعید کارگران معاون اجتماعی شهرداری منطقه یک تهران که میزبانی از جشنواره وبلاگ نویسی و شبکه های اجتماعی شکوفا را به عهده داشت، گفت: با پیشرفت تکنولوژی، استفاده از شبکه های اجتماعی به خصوص برای کسانی که از با استفاده از گوشی موبایل به این شبکه ها  دسترس دارند، همه گیر شده و شهروندان با کاربری های گوناگون از آنها استفاده می کنند.
کارگران با بیان مزیت های شبکه های اجتماعی گفت: ساده شدن زندگی و همچنین امکان ارتباط و تبادل اطلاعات مورد نیاز یکی از خصوصیات شبکه های اجتماعی است.
در سومین جشنواره وبلاگ نویسی و شبکه های اجتماعی شکوفا از بین شرکت کنندگان 38 نفر برگزیده شدند و در تحلیل برندگان وبلاگ نویسی مشخص شد که مناطق یک، ۶ و ۱۵ با ۳ برنده موفق ترین مناطق تهران در این جشنواره محسوب بودند. اما از نظر کیفیت، منطقه یک با کیفیت ترین وبلاگ ها را در میان مناطق بیست و دوگانه تهران دارا بود؛ از منطقه یک سه نفر رتبه اول را کسب کردند. البته در میان محلات تهران نیز محله های پارک ساعی (منطقه ۶) و افسریه جنوبی (منطقه ۱۵) هرکدام با ۲ برنده موفق ترین محلات در حوزه وبلاگ نویسی در تهران بودند.
در بخش شبکه های اجتماعی جشنواره شکوفا 15 نفر از فعالان شبکه های اجتماعی برگزیده شدند که عبارتند از نفرات اول: مجید عابدینی، محمد علی ربانی، محبوبه هاشمی نژاد، نفرات دوم: سید حسین قوامی، سید حجت سیدوکیلی، یحیی نعمتی، رضا کریمی، یوسف حسین علی زاده، سید فرزاد سیدعربی، محمد سرایلو، سید مسعود میر مجربیان و مهدی قاسمی روچی.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :