آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 7012
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1390 0:51
تعداد بازدید : 540

بدون تیتر

درپی منتفی شدن اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها در سال جاری، یارانه نقدی اسفند بدون تغییر و با همان رقم 45 هزارو 500تومان صبح پنج شنبه واریز می شود و از همان زمان قابل برداشت است.

 سازمان خصوصی‌سازی جلسه‌ای با مدیران و نمایندگان هشت بانک بورسی و غیربورسی تشکیل داد که این سازمان بابت رد دیون هر کدام از بانک‌ها،در حال واگذاری حدود هزار میلیارد تومان دارایی این سازمان در قالب  فروش سهام شرکت‌هاست.
  اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران هفته آینده میزبان یک هیات بزرگ تجاری از کشور هند است. این هیات بزرگ تجاری که شامل 70 نفر از تجار و بازرگانان کشور هند است، اواخر هفته جاری به ایران سفر می‌کند و روز شنبه 20 اسفند ماه جاری در محل اتاق تهران با همتایان ایرانی خود ملاقات خواهند کرد.
  مدیر کل سازمان تولید اسکناس و مسکوک بانک مرکزی از چاپ و توزیع ایران چک‌های 50 هزار تومانی در اندازه و طرح جدید از تیرماه سال 91 خبر داد و افزود: بانک مرکزی قصد دارد در آینده سایر قطعات سکه را نیز مانند سکه‌های گرمی وارد بازار کند ولی فعلا این امکان وجود ندارد طبق برنامه بانک مرکزی از سال 91 علاوه بر سکه گرمی ربع سکه نیز با بسته‌بندی وارد بازار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :