آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 7011
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1390 0:50
تعداد بازدید : 455

یک نماینده مجلس مطرح کرد:

بانکداری الکترونیکی ما کپی است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: انتظار این است که با سرعت و دقت بالا به سمت تکنولوژی در همه زمینه ها به خصوص ICT و بانکداری الکترونیکی حرکت کنیم.

 بیما- شکور اکبرنژاد گفت: جامعه جهانی به سوی تکنولوژی و مسایلی برای رفاه بیشتر شهروندان حرکت می‌کند، از این سو ایران نیز نباید از تکنولوژی جهانی  عقب بماند.
وی با اشاره به اینکه بانکداری الکترونیکی باید کامل در کشور اجرا شود تا به مردم خدمات خوبی بدهد تصریح کرد: هر جامعه‌ای به پیشرفت نیازمند است و ما نیز با به‌کار‌گیری فناوری نوین می‌توانیم خود را به دنیای امروز
 متصل کنیم.
به گفته اکبرنژاد، آنچه هم اکنون بانک‌ها به عنوان خدمات الکترونیکی به مشتریان خود ارایه می‌دهند نوعی کپی‌برداری از بانکداری مدرن جهان است که نشات گرفته از مسایل متعددی از جمله فقدان زیرساخت‌های تکنیکی، ارتباطی،  قانونی و فرهنگی لازم است.در همین ارتباط، فرهاد دلق‌پوش نماینده مردم آستارا نیز گفت: انتظار این است که با سرعت و دقت بالا به سمت تکنولوژی در همه زمینه‌ها به خصوص در زمینه ICT   حرکت کنیم.
وی ادامه داد: وعده‌های مسوولان مربوطه که در زمینه راه‌اندازی بانکداری الکترونیکی یا بانک‌های مجازی داده شده باید با سرعت بیشتری عملی شوند و اگر این تعهدات محقق نشوند یا با تاخیر محقق شوند اعتماد مردم نسبت به وعده‌های آنان
از بین می‌رود.وی با اشاره به نوسانات نرخ ارز و دلار
در بازار افزود: با وجود تمام مشکلات،
راه‌اندازی این سیستم بانکی جدید
در کشور می‌تواند روند مبادلات پولی کشور  و روند مبادلات خرد بانکی را هم  تسهیل کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :