آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 7005
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1390 0:40
تعداد بازدید : 696

قمی دبیر موقت نظام صنفی رایانه ای تهران شد

در دوازدهمين نشست هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای پس از بحث و تبادل نظر میان اعضا، حمید رضا قمی به عنوان دبیر نصر تهران انتخاب شد.

فناوران- موضوع انتخاب دبير نظام صنفی رايانه‌ای استان تهران در دوازدهمين نشست هیات مدیره در دستور كار  قرار گرفت و در خصوص وظايف دبير و انتظاراتي که در مورد آن وجود دارد، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
 در اين راستا پيشنهاد شد با توجه به لزوم تفکيک دبيرخانه استان تهران و سازمان مرکزي از يکديگر، برنامه‌اي براي اين کار تدوين شود و بر اساس اين برنامه، انتخاب دبير مشترک براي تهران و کشور براي مدت معين صورت بگيرد. تدقيق و شفاف سازي وظايف دبير و انتخاب معاونيني در كنار دبير براي تمرکز بر فعاليت‌هاي خاص از ديگر پيشنهادهاي مطرح در اين جلسه بود. در نهايت پس از بحث و تبادل نظر، مهندس قمي به عنوان دبيرسازمان نظام صنفي رايانه اي استان تهران انتخاب شد.  
قمی در این باره به فناوران گفت: فعلا به صورت موقت دبیری نظام صنفی رایانه ای تهران را پذیرفته ام.
همچنین در اين نشست، گزارشی از دومين نشست شورای مرکزی سازمان و روند انتخاب هيات ریيسه، تفکيک خزانه‌دار تهران و کشور و همچنين انتخاب مجدد حمیدرضا قمی به عنوان دبيرکل سازمان، توسط آزاده داننده ارايه شد. سپس مهرداد سيجاني گزارشي از مشكلاتي كه به دليل قطعي اينترنت بوجود آمده ارايه و به اين نکته اشاره کرد که در پی اين قطعی، چندين شرکت دچار اختلالات جدی شدند. وي همچنين بر لزوم اطلاع‌رساني در اينگونه موارد تاكيد کرد. اعضاي حاضر در جلسه که در شاخه اينترنت فعاليت مي‌کنند در مورد اقدامات اين کميسيون در خصوص اختلالات اخير توضيح دادند و در انتها بر لزوم اطلاع‌رساني در اين‌گونه موارد تاکيد شد.
 پس از بحث و تبادل نظر در اين خصوص، مقرر گرديد هرگاه موضوع يا مشکلی مرتبط با موضوع هر يک از کميسيون‌های سازمان پيش آيد، پيشنهاد اقدام از طرف کميسيون به دبيرخانه ارايه و دبيرخانه نيز تنها در مورد موضوعاتي که جنبه عام دارند به طور مستقل اطلاع‌رساني نمايد.
در ادامه، گزارشي از سومين جلسه کميته پايش و کنترل سرويس‌های ارتباطی و فناوری اطلاعات ناحيه شمال شرق، توسط حمید فروزنده
 ارايه شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :