آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6925
تاریخ انتشار : 16 اسفند 1390 9:32
تعداد بازدید : 552

شناسایی عارف اينترنتي كه با ملائك مجازی در ارتباط بود

رييس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات استان مازندران از دستگيري عارف تقلبي در اينترنت خبرداد كه با ادعاي ارتباط با ملائكه از دخترجواني سواستفاده كرده بود.

ايسنا-  سرهنگ رستمي با بيان اينكه پيرو شکايت زني مبني بر کلاهبرداري اينترنتي و اغفال وي، ماموران تحقيقات خود را آغاز كردند، گفت: در تحقيقات مشخص شد شاکي از طريق چت‌روم با فردي آشنا شده و بعد از ارتباط‌هاي تلفني مکرر با اين فرد، وي ادعا مي‌كند كه با فرشتگان و ملائک در رابطه است.
وي افزود: براساس اظهارات شاكيه وي عنوان كرد كه متهم با بيان اينكه از آينده من باخبر است، از اين طريق مرا اغفال کرده و از من سوءاستفاده كرد و پس از آن مرا تهديد کرد که اگر با وي ازدواج نکنم تصاوير گرفته شده از من را در اينترنت منتشر مي‌کند. رستمي با بيان اينكه در ادامه کارشناسان از طريق رديابي فني و بررسي ايميل‌ها، متهم را شناسايي و نهايتا وي را دستگير كردند، در تحليل موضوع گفت: اينترنت خارج از جذاب بودن، در صورت غفلت کاربر و هدفمند نبودن بهره‌گيري از آن، مي‌تواند تهديدي جدي عليه عفت و اخلاق عمومي بوده و حجب و حيا اجتماعي را تضعيف کند. وي در پايان به کاربران هشدار داد که مجرمان در اينترنت دروغ و ترفند را به راحتي در بسته‌هاي زيبا به فکر کاربران غافل تزريق مي‌کنند، پس از ارایه اطلاعات شخصي خود در اين فضا بيشتر دقت کنيد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :