آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6917
تاریخ انتشار : 16 اسفند 1390 9:19
تعداد بازدید : 626

رایتل اینترنت 128 کیلو بایتی اختصاصی ارایه می کند

مهم ترين ويژگي اينترنت نسل سوم در مقايسه با ساير فناوري هاي مخابراتي، ارایه اينترنت پرسرعت در حين حركت است. فناوري استفاده شده در شبكه هاي حاوي فناوري اينترنت نسل سوم در حالت ايده آل مي توانند تجربه سرعتي حداكثر تا 21 مگابيت بر ثانيه را به ارمغان آورند كه تقريبا 100 برابر بيش تر از نسل هاي پيشين است.

ایسنا - قرار است سيم‌كارت‌هاي «رايتل» نسل جديد با قابليت‌هاي بسياري از سيم‌كارت‌هاي نسل سوم را در كشور ارايه كنند كه شاخص‌ترين آن ارتباط تصويري است كه تا به امروز در كشور قابل ارایه نبود.
رايتل سه نوع سيم‌کارت دايمي، اعتباري و ديتا عرضه مي‌کند که قيمت سيم‌کارت دايمي 120 هزار تومان و قيمت سيم‌کارت‌هاي اعتباري و ديتا 20 هزار تومان تعيين شده است كه فعلا فقط سيم‌كارت‌هاي دایمي و ديتا واگذار مي‌شود.اين سيم‌كارت‌ها قابل استفاده در انواع مودم‌هاي نسل سوم، رايانه‌هاي شخصي و قابل حمل و انواع تبلت بوده و تعرفه‌ خدمات اينترنت مربوط به آن نيز به صرفه‌تر است.
سيم‌كارت ديتاي رايتل اين امكان را مي‌دهد كه از خدمات اينترنت پرسرعت در حين حركت بهره‌مند شد و سيم‌كارت‌هاي ديتاي رايتل صرفا در قالب بسته‌هاي خاص اينترنت پرسرعت ارایه مي‌شوند.
مودم نسل سوم
مودم پيشرفته نسل سوم بسيار سبك و قابل حمل است و با اتصال آن به كامپيوتر و بدون نياز به تنظيمات خاص، به راحتي مي‌توان در تمامي نقاط تحت پوشش، به شبكه اينترنت متصل شد. براي اين كار كافي است سيم‌كارت‌ ديتا را در درون مودم قرار داده و مودم را به ورودي USB رايانه يا لپ‌تاپ خود متصل كنيد. سپس به آساني و با طي كردن مراحلي كه نرم‌افزار به شما معرفي مي‌كند، به اينترنت متصل شويد.
اينترنت پرسرعت
مشتركان مي‌توانند اينترنت پرسرعت نسل سوم را بر روي گوشي تلفن همراه، لپ‌تاپ و يا تبلت خود دريافت كنند و تجربه جديدي از اينترنت داشته باشند.
به گفته مديرعامل اپراتور سوم تلفن همراه كشور، سرويس GPRS سيم‌كارت‌هاي ديتاي رايتل، سرعت 128 كيلوبيت بر ثانيه دارد كه اين ميزان ثابت بوده و بين چند مشترك به اشتراك گذاشته نمي‌شود.
گفتنی است، نرخ تعرفه ارسال پيامك فارسي از سيم‌كارت‌هاي رايتل 105ريال و پيامك لاتين در اين سيم‌كارت‌ها 195ريال است و تعرفه تماس تصويري از سيم‌كارت‌هاي رايتل، دقيقه‌اي 1495 ريال اعلام شده است.نرخ مکالمه با سيم‌کارت‌هاي رايتل براي هر دقيقه 555 ريال در اين شبکه، 625 ريال براي ارتباط با ساير شبکه‌ها خواهد بود. هم‌چنين نرخ سرويس پيام چندرسانه‌يي MMS براي 300 کيلوبيت 400 ريال است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :