آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 69121
تاریخ انتشار : 3 اسفند 1393 11:9
تعداد بازدید : 640

کارت های گرافیکی پرقدرت زوتاک برای کاربران حرفه ای

کارت های گرافیک سری GTX 900 زوتاک یکی از حرفه ای، خنک و محبوب ترین کارت های این شرکت است که توسط شرکت آواژنگ به بازار عرضه شده است.


فناوران-در این کارت ها، زوتاک به سری AMP! Edition نیز بسنده نکرد و از شاخه دیگری از محصولات خود با نام AMP! Omega Edition و AMP! Extreme Edition پرده برداری کرده است. این سری از کارت های غیرمرجع، امکانات خاصی را برای کاربران حرفه ای تدارک دیده اند.
 نکته جالب در این سری از کارت های گرافیک این است که زوتاک اولین شرکتی است که علاوه بر اورکلاک هسته، حافظه کارت گرافیک را نیز اورکلاک کرد و این باعث ایجاد برتری برای این کارت ها در مقابل سایر رقبا شد.
 کارت های GTX 970/980 از سوی این شرکت در دو ویرایش AMP! Omega/Extreme Edition عرضه شد که مقدار فرکانس هسته گرافیکی و حافظه کارت، در سری Extreme بیشتر است. علاوه بر این، این کارت ها از امتیازات دیگری نیز برخوردار هستند. بهره گیری از سیستم خنک کننده ExoArmor با فن های قوی IceStorm توانسته است از پس خنک سازی این کارت ها به خوبی برآید. همچنین در این کارت ها با استفاده از فناوری LIGHT.id می توان در فشارهای کاری مختلف، رنگ های متفاوتی را روی کارت دید که همین امر سبب زیبایی هر چه بیشتر این کارت ها و کیس کاربر می شود.
کارت های گرافیکی زوتاک در حال حاضر در فروشگاه های کشور با گارانتی آواژنگ عرضه می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :