آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 69119
تاریخ انتشار : 3 اسفند 1393 11:8
تعداد بازدید : 659

رونمایی از مانیتورهای خمیده و UHD سامسونگ

نمایشگاه دستاوردهای سامسونگ در خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA Forum 2015) در شهر آنتالیا ترکیه برگزار شد و این شرکت آخرین فناوری های خود را در حوزه های مختلف به نمایش گذاشته است. از جمله این فناوری ها در راه حل های تجاری مانیتورهای UHD و خمیده هستند که به تازگی توسط سامسونگ ارایه شده اند.

فناوران- سری جدید مانیتورهای خمیده سامسونگ، که در نمایشگاه امسال عرضه شد، شامل مدل 27 اینچی اولترا HD SD590C و مدل 34 اینچی SE790C با نسبت ابعاد 21:9 هستند که به منظور ارتقای محتوای سرگرمی بصری طراحی شده اند. 
طرح منحنی این مانیتور که با انحنای طبیعی چشم انسان تناسب دارد، حس غوطه ور شدن در تصویر را هنگام تماشای نمایش برای بیننده به همراه می آورد.
 همچنین مدل  SE790C که در آن خمیدگی، کیفیت اولترا واید (Ultra Wide Quad HD) و همچنین نسبت تضاد رنگ (Contrast) بهینه شده است در این نمایشگاه عرضه شده است.
 این مانیتور علاوه بر ویژگی های بهینه شده، تفاوت قابل ملاحظه ای در زمینه تجربه تماشا با مانیتورهای صفحه تخت یا مانیتورهای خمیده رقیب خود دارد. 
از دیگر نمایشگرهای عرضه شده توسط سامسونگ، مدل UD970 است که اولین مانیتور UHD حرفه ای سامسونگ است. این نمایشگر 31.5 اینچی، برای کارایی و خلاقیت بهتر کسانی که کار حرفه ای و خلاق می کنند روانه بازار شده و قادر به نمایش 99.5 درصد از رنگ های Adobe RGB است. 
این مانیتور ارایه رنگ با دقت بسیار بالا را ممکن کرده است و خطاهای خروجی به هنگام چاپ را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. سامسونگ همچنین برای کسانی که در حال تولید محتوی و کار تولیدی هستند و حتی استاندارد بالاتری را طلب می کنند، مدل تجاری SD850 را ارایه کرده است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :