آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 69118
تاریخ انتشار : 3 اسفند 1393 11:6
تعداد بازدید : 958

در نشست خبری کافه‌بازارعنوان شد:

درآمد 12 میلیاد تومانی 10 هزار توسعه دهنده بازار

نشست خبری مدیران ارشد «کافه بازار» پنج شنبه 30 بهمن 93 در مرکز همایش های بین المللی رازی و در حاشیه رویداد «پنج شنبه بازار» برگزار شد.

فناوران- حسام آرمندهی، مدیر عامل کافه بازار هدف از برگزاری گردهمایی «پنج شنبه بازار» را فراهم آوردن امکان تبادل نظر تولیدکنندگان اپلیکیشن ایرانی با یکدیگر برای توسعه شبکه سازی، تیم سازی، آشنایی با متدهای جدید اپلیکشن سازی و اشتراک گذاری تجربیات دانست.
وی با اشاره به رشد و نقش کافه بازار درگسترش کسب و کار آنلاین افزود: در حوزه فروش و درآمدزایی بازار توانسته است به حساب ده هزار توسعه دهنده خود بیش از 12 میلیارد تومان واریز کند که این رقم نشان دهنده استقبال بالای کاربران از نرم افزار است
 که خلاء آن تا پیش از وجود بازار کاملا مشهود بود.
سعید رحمانی، رییس هیات مدیره کافه بازار نیز بزرگ ترین دستاورد این شرکت را کارآفرینی و رشد 300 درصدی کسب و کار در شرایط رشد منفی تولید ناخالص ملی وتولید محتوای مبتنی بر فرهنگ بومی و استفاده ازتوانمندی های داخلی برشمرد.
 وی در پاسخ به یکی از سوالات خبرنگاران در مورد حمایت از قانون کپی رایت توسط بازار گفت:احترام به حقوق مالکیت فکری و معنوی یکی از جدی ترین مسایل در کشور است و تصور ما این است که با برخورد پلیسی نمی تواند بازدارندگی لازم در زمینه استفاده از نرم افزارهای رایگان را ایجاد کند، بنابراین بازار از طریق ایجاد امکانات از جمله گسترش کانال توزیع، سهولت در پرداخت وارایه به موقع به روزرسانی ها، جذابیت لازم را برای کاربران ایجاد می کند. 
در خاتمه رییس هیات مدیره کافه بازار در مورد ورود به زمینه های دیگر فعالیت از جمله تولید اپلیکیشن گفت: بزرگ ترین دشمن کسب و کار درایران چند شاخه شدن و تمرکز نداشتن در حوزه مشخصی از فعالیت است.
همچنین با توجه به فلسفه راه اندازی بازار که ایجاد بازار کاری گسترده برای جوانان فعال و توانمند کشور است، منصفانه نیست که با برنامه نویس ها و تولیدکنندگان اپلیکیشن ها به رقابت بپردازیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :