آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 69103
تاریخ انتشار : 3 اسفند 1393 10:49
تعداد بازدید : 792

حمایت مشروط مرکز رسانه های دیجیتال از پاویون ایران در سبیت

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: این مرکز همچنان آمادگی حمایت از پاویون ایران را دارد اما برای این موضوع شرط داریم.


فناوران- حسین واعظیان گفت: ما معتقدیم شرکت نکردن در یک رویداد، بهتر از حضور ضعیف است. 
وی افزود: ما به شرطی از پاویون ایران در سبیت حمایت می کنیم که ناشران دیجیتال، با محصولاتی که قابلیت صادرات داشته باشد، در این نمایشگاه حضور یابند.
واعظیان گفت: همچنین مجری این پاویون باید برنامه ریزی خوبی برای حضور شرکت ها داشته باشد، چرا که شرکت کنندگان به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در آنجا حضور دارند.
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در مورد روند ثبت نام ناشران الکترونیکی در نمایشگاه کتاب گفت: برای نخستین بار ثبت نام از ناشران دیجیتال، به نهاد تخصصی یعنی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد واگذار شده است. 
وی افزود: ما ثبت نام نمایشگاه را تمام الکترونیکی انجام می دهیم و تاکنون 120 ناشر برای حضور در نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند و پیش بینی می کنیم این تعداد به 150 عدد برسد. واعظیان گفت: البته هنوز متراژی که قرار است به بخش نشر دیجیتال اختصاص یابد مشخص نشده است و در حال رایزنی هستیم تا محلی در شبستان اصلی مصلی به ناشران دیجیتال اختصاص یابد که باید دید محدودیت های نمایشگاه اجازه این کار را می دهد یا نه. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :