آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 69015
تاریخ انتشار : 2 اسفند 1393 11:51
تعداد بازدید : 758

پیش نویس پیشنهادی سند ملی باند پهن ارایه شد

در مراسمی که هفته گذشته در محل شرکت همراه اول برگزار شد پیش نویس پیشنهادی سند ملی باند پهن توسط همراه اول ارایه شد.

فناوران- در این مراسم که با حضور نمایندگانی از مرکز ملی فضای مجازی، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، سازمان فناوری اطلاعات و اپراتورهای تلفن همراه کشور همراه بود پیش نویس پیشنهادی سند ملی باند پهن ارایه شد.
در این مراسم حمیدرضا نیکوفر قایم مقام مدیرعامل همراه اول به مدعوین و معرفی اجمالی سند ملی باند پهن، آقایان «توماس کورویلا» مدیرعامل و «راجش دونجا» مشاور ارشد حوزه تلکام و رگولاتوری شرکت آرتوردی لیتل خاورمیانه(ADL)، پیش نویس پیشنهادی سند ملی باند پهن که در سال 1391 با کسب نظر سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تهیه و تدوین شده بود را تشریح و ارایه کردند.
در ادامه مراسم به ترتیب، سعید مهدیون معاون تنظیم مقررات مرکز ملی فضای مجازی،  وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول و  رسول سرائیان عضو هیات مدیره همراه اول به اهم چالش های صنعت تلفن همراه کشور اشاره و به بررسی مشکلات موجود در مبانی سیاستگذاری و استراتژی های کلان کشور بخصوص سرمایه گذاری و تامین منابع مالی مورد نیاز برای موبایل باند پهن پرداختند.


  همراه اول قصد خرید سرخابی ها را ندارد
همچنین همراه اول اعلام کرد که هیچ برنامه ای برای خرید سهام باشگاه های استقلال و پرسپولیس ندارد.
اخیرا در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی خبری مبنی بر خرید یکی از باشگاه های پرطرفدار پایتخت توسط همراه اول و یا یکی از شرکت های زیر مجموعه اپراتور اول، منتشر شده است.
اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران در واکنش به این مطلب اعلام کرد: این خبر صحت نداشته و همراه اول تاکنون هیچگاه چنین قصدی نداشته و ندارد. این اطلاعیه می افزاید: از آنجا که همراه اول اپراتوری ملی بوده و با تمام اقشار جامعه به عنوان مشترکان خود، سر و کار دارد؛ لذا خرید سهام یکی از دو باشگاه پرطرفدار پایتخت، منطقی نبوده و از طرف دیگر خرید سهام هر دو باشگاه نیز رقابت قدیمی این باشگاه ها را از بین می برد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :