آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 69013
تاریخ انتشار : 2 اسفند 1393 11:48
تعداد بازدید : 769

اپراتور های خصوصی رقیب مخابرات نیستند

مدیر عامل شرکت مخابرات خراسان رضوی با ارایه گزارشی از وضعیت مخابرات استان، از افزایش دکل های 3G به 250 عدد در آینده نزدیک خبر داد و عنوان کرد: خراسان رضوی جزء سه استان اول کشور در ارایه خدمات مخابرات است و همواره خدمات مخابراتی خود را با بالاترین استاندارد های بین المللی و تجهیزات اروپایی ارایه می کند.

فناوران- ملک جعفریان، گفت: اپراتور های بخش های خصوصی رقیبی برای مخابرات نیستند. این اپراتور ها همواره مکمل مخابرات در نظر گرفته می شوند و فعالیت آنان زمینه ارایه خدمات بهتر را فراهم می کند. باید با همکاری بخش خصوصی در فضای رقابتی اما سالم فعالیت کنیم. وی درخصوص مضرات سایت های BTS تاکید کرد: مطالعات صورت گرفته در خصوص تاثیر گذاری آنها بر انسان نشان می دهد که این سایت ها ضرری برای بدن انسان ندارد و تمامی خدمات مخابراتی استان با بهترین استاندارد های موجود ارایه می شود. مدیر عامل شرکت مخابرات خراسان رضوی از تجمیع بخش های 118 خبر داد و گفت: بخش های 118 پس از این به صورت متمرکز فعالیت خواهند کرد. مشترکان نیز از امکان انتقال تماس بهره خواهند برد که بر اساس آن اتصال تماس به تلفن مورد نظر مشترک به صورت آنلاین و رایگان توسط بخش 118 انجام می شود.
 ملک جعفریان همچنین به سرویس های ارزش افزوده در مخابرات اشاره کرد و افزود: در این دو سال 9 پروژه در زمینه سرویس های ارزش افزوده درون سازمانی مخابرات با هزینه بیش از 9 میلیارد تومان و پنج پروژه در زمینه سرویس های ارزش افزوده با همکاری بخش خصوصی و با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و 300 میلیون تومان به بهره برداری رسیده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :