آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6887
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1390 9:50
تعداد بازدید : 400

بدون تیتر

مدیرعامل شرکت هواپیمایی با اعلام اینکه براساس جدیدترین قیمت گذاری، مجموعه هتل های هما 651 میلیارد تومان ارزش دارد، گفت: اگر خریداری برای این خرید مجموعه هتل ها نبود، این هتل ها هر کدام به صورت جداگانه به فروش می رسند.

 مبلغ سبد هزينه يك خانواده چهار نفره بر اساس تحقيقات و در نظر ‌گرفتن حداقل‌ها و نه حداكثرها و با حذف كالاهاي يارانه‌اي از سبد خانوار، مبلغ 795 هزار و 595 تومان و خط فقر شديد نيز رقمي معادل 575 هزار و 400 تومان اعلام شد.
 مدیرعامل صندوق توسعه ملی، موجودی این صندوق را 7/27 میلیارد دلار اعلام كرد و گفت: این موجودی تا پایان امسال به 30 میلیارد دلار می رسد.
 معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت با تاكید بر اتمام پروژه‌های نیمه تمام از ایجاد بانك مشترك صنایع كوچك و صنوف با همكاری مركز اصناف و امور بازرگانان خبرداد.
  رییس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی گفت: مبلغ عیدی بازنشستگان مشخص شد اما با توجه به کم بودن این مبلغ بازنشستگان روز چهارشنبه اعتراض خود را اعلام می‌کنند. همچنان در انتظار عیدی درخواستی خود یعنی همان دو برابر حقوق بودیم، اما دیروز به یکباره متوجه شدیم که عیدی بازنشستگان همانند سال گذشته با همان مبلغ 350 هزار تومان در حال پرداخت به آنهاست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :