آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 68798
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1393 11:27
تعداد بازدید : 924

مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع الکترونیک منصوب شد

علی وحدت با مصوبه مجمع عمومی و حکم وزیر صنعت،‏ معدن و تجارت، رییس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک شد.

فناوران- بر اساس این حکم، علی وحدت جایگزین برزو مختاری در سمت مدیرعاملی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک شد.
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک شرکتی دولتی وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت است که با موضوع سرمایه‎گذاری ریسک پذیر، خدمات کارشناسی، صدور ضمانت نامه و حمایت مالی و اعتباری از تحقیقات و توسعه بخش خصوصی و تعاونی فعالیت دارد.
مجمع عمومی صندوق متشکل از وزیران صنعت معدن و تجارت، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اقتصاد، دفاع ، نیرو، علوم تحقیقات و فناوری و رییس سازمان مدیرت و برنامه‎ریزی کشور است که ریاست مجمع را نیز وزیر صنعت، معدن و تجارت بر عهده دارد.
 در حکم  نعمت زاده برای  وحدت آمده است:  با استناد به ماده 13 اساسنامه صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک و صورت‎جلسه مجمع عمومی و با عنایت به تعهد و تجارب جناب‎عالی به موجب این حکم  به عنوان رییس هیات مدیره و مدیرعامل این صندوق منصوب می شوید تا در جهت پیشبرد اهداف اقدام کنید. 


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :