آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6879
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1390 9:26
تعداد بازدید : 456

روتر RT-N10U ایسوس معرفی شد

الماس سیاهی با برد بالاتر

ایسوس روتر جدیدی به نام RT-N10U از سری Black Diamond معرفی کرده که علاوه بر افزایش میزان برد شبکه بی سیم، قابلیت های متنوعی را نیز درون خود جای داده است.

ایتنا- آنتن پنج دسی‌بلی این روتر باعث افزایش پوشش شبکه شده و در کنار آن، وجود سیستم‌های به اشتراک گذاری چاپگر و اسکنر، امکان تنظیم در حالت Repeater، امکان تعریف حداکثر چهار SSID مستقل و رابط کاربری آسان باعث شده است تا این وسیله به محصولی انعطاف پذیر و کاربردی بدل شود.
ایسوس در این روتر از رابط کاربری اختصاصی خود بهره گرفته است که به کاربر اجازه می‌دهد تنها در مدت زمان دو دقیقه و پنج کلیک ماوس، این وسیله را راه اندازی کند. بخش EZ All-in-One Printer نیز امکان مدیریت چاپگرهای متصل به روتر را فراهم ساخته و به کمک آن می‌توان چندین دستور چاپ همزمان را به چاپگرهای متصل به شبکه ارسال کرد. این قابلیت به نصب نرم‌افزارهای پیچیده نیازی نداشته و به طور خودکار توانایی شناسایی انواع پرینترهای موجود در بازار را خواهد داشت.
از آنجا که این محصول در رده روترهای High Gain قرار می‌گیرد، می‌توان مطمئن بود که قدرت سیگنال و ثبات بالای آن در فواصل طولانی و با وجود عوامل محیطی کاهش دهنده قدرت سیگنال تضمین شده است. امکان تنظیم آن در حالت Repeater نیز باعث می‌شود تا بتوانید چند عدد از این محصول را در کنار یکدیگر قرار داده و فاصله دسترسی به شبکه بی‌سیم را به شکل قابل توجهی افزایش دهید.
امکان تنظیم حداکثر چهار SSID برای شبکه بی‌سیم و امکان تنظیم جداگانه هر یک از آنها نیز این امکان را به کاربر می‌دهد تا برای کاربردهای مختلف (برای مثال میهمانان یا کاربران شبکه‌های دیگر) بتوان علاوه بر مدیریت بهتر کاربران گروه‌های مختلف و پهنای باند آن، فضای امن‌تری را برای کار کاربران مختلف فراهم کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :