آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 68787
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1393 11:10
تعداد بازدید : 815

وعده شورای رقابت برای بررسی کیفیت خدمات تلفن همراه

عضو ناظر مجلس در شورای رقابت با بیان اینکه حقوق مصرف کننده باید در زمینه استفاده مطلوب از خدمات تلفن همراه رعایت شود، گفت: شورای رقابت کیفیت نامناسب خدمات تلفن همراه را بررسی می کند.

خبرگزاری تسنیم- عیسی امامی، عضو ناظر مجلس در شورای رقابت درباره ورود این شورا به موضوع اختلالات شبکه تلفن های همراه، گفت: اپراتورهای تلفن همراه در کشور به صورت انحصاری فعالیت می کنند که به همین دلیل، شورای رقابت بر عملکرد آنها نظارت می کند. وی با بیان اینکه کیفیت، یکی از شاخص های تعیین قیمت های انحصاری است، افزود: در حال حاضر شبکه اپراتورهای تلفن همراه کشور کیفیت مطلوبی ندارند که این موضوع در جلسات این شورا بررسی می شود. 
عضو ناظر مجلس در شورای رقابت با بیان اینکه این شورا وظیفه بررسی وضعیت تولید و ارایه کالاها و خدمات انحصاری را دارد، تاکید کرد: با توجه به اینکه خدمات تلفن همراه نیز جزو مواردی است که به صورت انحصاری تولید می شود، بنابراین شورای رقابت در چگونگی نحوه ارایه این خدمات ورود می کند. امامی با انتقاد از کیفیت نامناسب خدمات شبکه تلفن همراه کشور افزود: کم شدن کیفیت، قیمت را نیز تحت تاثیر قرار می دهد که با توجه به وضعیت کنونی، اپراتورها باید طوری برنامه ریزی کنند که در آینده شاهد ارتقای سطح کیفی آنها باشیم. وی با بیان اینکه حقوق مصرف کننده باید در زمینه استفاده مطلوب از خدمات تلفن همراه رعایت شود، خاطرنشان کرد: با توجه به شکایات متعدد مردم به مبنی بر کیفیت نامناسب شبکه تلفن همراه کشور به شورای رقابت، این مسئله با حضور نمایندگان بخش خصوصی و دولت در جلسات آتی شورا بررسی و تصمیم نهایی اتخاذ خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :