آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 68785
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1393 10:55
تعداد بازدید : 944

افتتاح 4 هزار پروژه مخابراتی در 10 روز

شرکت مخابرات ایران و وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات، به عنوان متولیان توسعه شبکه مخابراتی در کشور، در دهه فجر امسال، بیش از 4 هزار طرح وپروژه مخابراتی را مورد بهره برداری قرار داد.

فناوران- برای راه اندازی وبهره برداری از این طرح ها و پروژه ها اعتباری بالغ بر 471 میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.
ابراهیمی، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، در رابطه با افتتاح پروژه های مخابراتی در دهه فجر امسال، گفت: ارتباطات پیشران توسه است. براین اساس، دولت برنامه های خوبی در بخش ارتباطات برای توسعه شبکه مخابراتی کشور در دستور کار خود قرارداده است.
وی با بیان جایگاه برتر شرکت مخابرات ایران در منطقه گفت: ما تنها اپراتوری هستیم که مجموعه خدمات، تلفن ثابت، همراه و اینترنت را با هم ارایه می دهیم، بر این اساس ما باید برای ماندن در رتبه برتر همه تلاش خود را بکار بگیریم.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، که به همراه وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات در مراسم افتتاح پروژه های مخابراتی ویژه دهه فجر امسال، در استان های بوشهر، سمنان، خراسان رضوی، کرمان، خوزستان، گیلان، کرمان، مازندران، هرمزگان و یزد حضور داشت؛ هدف شرکت مخابرات ایران را سرمایه گذاری 4 هزار میلیارد تومانی در بخش توسعه شبکه مخابراتی کشور اعلام کرد و افزود: ما در دهه فجر امسال 470 میلیارد تومان سرمایه گذاری انجام داده ایم و باید برای رسیدن به نقطه هدف شرکت، تلاش بیشتری داشته باشیم.
وزیرارتباطات وفناوری اطلاعات نیز، در رابطه با پروژه های دهه فجر امسال گفت: طبق پیش بینی های برنامه پنجم توسعه کشور، در 18 ماه گذشته، برای پروژه های مختلفی در این بخش برنامه ریزی کرده ایم که بخشی از آن در دهه فجر امسال به بهره برداری رسید و در آینده شاهد برنامه های توسعه ای بعدی 
مجموعه وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات ایران خواهیم بود.
شرکت مخابرات ایران در 5 سال اخیر و در راستای خصوصی سازی، 50 هزار و 138 پروژه مخابراتی با سرمایه گذاری مبلغی بالغ بر 4600 میلیارد تومان بهره برداری کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :