آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 68778
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1393 10:38
تعداد بازدید : 1229

رییس سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور:

انتخابات نصر حاکی از توانمندی و انرژی صنف است

رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور گفت: با توجه به اهتمام دولت یازدهم به توسعه فناوری اطلاعات، اجرایی شدن پروژه ها و ایجاد هرچه بیشتر تقاضا در بازار فناوری اطلاعات ضروری است.

ایرنا- کاظم آیت اللهی افزود: اکنون که زیرساخت های فنی و فکری بکارگیری فناوری اطلاعات بهبود یافته که این امر حاصل نگرش درست دولت یازدهم در پذیرش فناوری اطلاعات به عنوان پیشران توسعه است، حمایت از فعالان صنعت فناوری اطلاعات نیز باید مورد توجه قرار گیرد. 
وی ادامه داد: در چند سال گذشته نگاه به فناوری اطلاعات به گونه‎ای بود که تا مرز انحلال وزارت ارتباطات هم پیش رفتیم اما باید قدردان توجه و تقویت این حوزه در دولت جدید بود.
رییس سازمان نظام صنفی کشور در خصوص ضرورت حمایت از فعالان این حوزه گفت: به رغم وجود منابع و راهکار برای تخصیص تسهیلات و اجرایی شدن پروژه ها، متاسفانه تاکنون در مسیر تحقق قرار نگرفته است. 
آیت اللهی گفت: بخش خصوصی در طول این مدت مکررا اعلام آمادگی خود را برای سرمایه گذاری در حوزه ICT و انجام پروژه های ملی کرده است و به نظر می رسد قبول این سرمایه گذاری مورد نظر و منطبق با خط مشی دولت است و بستر قانونی آن نیز وجود دارد.
وی افزود: متاسفانه هنوز هیچ‎گونه همراهی برای شروع پروژه‎ها به صورت BOT انجام نگرفته که بخش خصوصی انتظار تسریع این امر را دارد. 
رییس سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور درخصوص انتخابات آتی سازمان نظام صنفی رایانه‎ای نیز گفت: انتخابات هیات مدیره‎های استانی که از استان تهران شروع شد و سپس سایر سازمان‎های نصر استانی انتخابات خود را انجام دادند؛ حاکی از توانمندی، تجربه، انرژی و ایده و انتخاب فرهیختگان صنف است.
آیت اللهی اضافه کرد: انتخابات سازمان این امر را مسلم می‎سازد که همه به توان و بزرگی آنها اعتقاد داشته و ناظر پیشرفت بیش از پیش سازمان در دوره چهارم نیز خواهیم بود.  


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :