آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 68775
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1393 10:35
تعداد بازدید : 1069

با برگزاری مجمع عمومی و انتخابات شورای مرکزی

نصرکشور امروز هیات رییسه اش را می شناسد

مجمع عادی هیات عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و چهارمین انتخابات اعضای شورای مرکزی صبح امروز در کانون اسلامی انصار برگزار می شود.

فناوران-  پس از برگزاری مجامع استانی و مشخص شدن ترکیب اعضای هیات مدیره سازمان های نصر استانی در طول فصل پاییز و همچنین دی ماه سال جاری، اکنون نوبت برگزاری مجمع عمومی نصر کشور و انتخاب اعضای شورای مرکزی رسیده است. از این رو اعضای هیات مدیره نصرهای استانی امروز در کانون انصار گرد هم می آیند تا از میان خود، از سه شاخه شرکت ها، فروشگاه‎ها و مشاوران هیات رییسه نصر کشور را انتخاب کنند.
انتخابات شورای مرکزی سازمان از آن جهت دارای اهمیت است که با سنگین شدن کفه ترازو به نفع شهرستانی‎ها و یا پایتخت‎نشینان سرنوشت این دوره سه ساله صنف رقم می‎خورد و با توجه به لابی های صورت گرفته و شنیده ها، در این دوره از انتخابات استان ها با تهران برای کسب کرسی در شورای مرکزی و در نهایت انتخاب رییس از میان آنها رقابت نفس‎گیری خواهند داشت.
از آنجایی که در این انتخابات افراد سرشناسی هم از استان ها و هم از تهران کاندیدا هستند، باید منتظر نتیجه انتخابات ماند که سرانجام چه افرادی پیروز میدان خواهند شد.
لازم به یادآوری است، بر اساس اساسنامه سازمان، پس از برگزاری مجمع و مشخص شدن اعضای شورای مرکزی، سه فردی که بیشترین رای را از سوی شورای مرکزی اخذ کرده ا ند، برای ریاست سازمان پیشنهاد می‎شوند که در نهایت یک نفر با حکم ریاست جمهوری به عنوان رییس نصر کشور انتخاب خواهد شد.
همچنین استماع گزارش شورای مرکزی و بازرس، بررسی و تصویب صورت های مالی سال منتهی 30/9/1393، تصویب برنامه و بودجه سال 1394، تعیین روزنامه کثیرالانتشار و همچنین برگزاری انتخابات اعضای شورای مرکزی و بازرس در دستورکار این جلسه قرار دارد.  


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :