آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 68699
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1393 10:38
تعداد بازدید : 758

تولید فیلتر بی تی اس مخابرات در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان ازطراحی وساخت فیلترهای فلزی تصفیه کننده هوای ورودی به ایستگاه های موبایل ازجنس فولاد ضد زنگ توسط شرکت پروشات فیلتر، از شرکت های دانش بنیان مستقر در شهرک خبر داد.

خبرگزاری مهر- مهدی کشمیری با اعلام این خبر گفت: نمونه اولیه این فیلتر در سال ۱۳۸۹ توسط شرکت ارتباطات سیار تست میدانی شد و مورد تایید قرار گرفت.
وی افزود: واحد تحقیق و توسعه پروشات فیلتر در پی پیاده سازی آزمایشگاه تخصصی تست فیلتر، بر اساس استانداردهای معتبر داخلی و بین المللی، مشکلات این فیلترها را مشخص و تلاش در رفع آن ها کرد. 
مدیر عامل پروشات فیلتر نیز با بیان اینکه فیلترهای قبلی سیستم های BTS به صورت کیسه ای ساخته شده و از تامین کنندگان خارجی خریداری می شد و پس از پایان دوره مصرف لازم بود دور انداخته و تعویض می شد، ادامه داد: در چند سال گذشته با تلاش متخصصان این شرکت، طرحی جهت بهبود در استفاده از این فیلترها ارایه شد. نصیر صفاری هدف از ابداع این طرح را جایگزینی فیلتری با قابلیت شستشو، سهولت در نصب، راندمان مناسب، عبور دهی هوای مورد نظر و بومی سازی آن عنوان کرد و افزود: فیلتر هوای ورودی ایستگاه های Outdoor BTS که وظیفه پالایش هوای داخل اتاقک، حاوی تجهیزات مخابراتی را دارند، با راندمانی برابر حداقل ۸۵ درصد در برابر ذرات اتمسفریک، از این تجهیزات محافظت می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :