آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6869
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1390 9:7
تعداد بازدید : 382

بلاتکلیفی در صدور حکم ریاست سازمان استاندارد

با گذشت دو ماه از زمان لغو حکم انتصاب رییس جدید سازمان استاندارد و بازگشت دوباره برزگری به این سازمان، هنوز تکلیف ریاست سازمان استاندارد مشخص نشده و حکم قطعی نیز برای کسی صادر نشده است.

فارس- ماموریت نظام‌الدین برزگری رییس سازمان استاندارد در این سازمان مهر امسال به اتمام رسید و پس از گذشت حدود سه ماه از اتمام این ماموریت، چهار دی ماه بود که اعضای شورای عالی اداری استاندارد به ریاست احمدی‌نژاد، خورشیدی دبیر شورای مشاوران رییس جمهور را به عنوان جانشین برزگری منصوب کردند.
اما پس از گذشت چند روز و در ۱۳ دی ماه امسال که قرار بود مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید استاندارد برگزار شود، با یک تماس تلفنی از دفتر رییس جمهور، از برزگری خواسته شد تا به محل کار خود بازگردد و به این ترتیب وی بدون هیچ حکم رسمی، مجددا به جایگاه خود در سازمان استاندارد بازگشت.
این در حالی است که تاکنون و با گذشت حدود دو ماه از بازگشت برزگری به سازمان استاندارد حکم قطعی برای او صادر نشده است و در واقع وی بدون حکم سرپرستی یا ریاست به اضافه کاری خود در این سازمان ادامه می‌دهد.
برزگری مهر ۸۷ با حکم رییس جمهور به عنوان رییس سازمان استاندارد منصوب شده بود.
بلاتکلیفی در ریاست سازمان استاندارد در حالی ادامه دارد که طبق مصوبه شورای عالی اداری، سازمان استاندارد از وزارت صنعت مستقل و به طور مستقیم زیر نظر رییس جمهوری اداره خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :