آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6863
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1390 8:45
تعداد بازدید : 411

تمديد مهلت ارسال مقاله به هفتمين همايش روابط عمومي الکترونيک

دبيرخانه دايمي همايش روابط عمومي الکترونيک با صدور اطلاعيه اي از تمديد مهلت ارسال مقاله به هفتمين دوره اين همايش خبر داد.

در اين اطلاعيه آمده است: ضمن تشکر از تمامي استادان، دانشجويان و عموم کارگزاران روابط‌ عمومي که خواستار تمديد مهلت ارسال مقاله به هفتمين همايش روابط‌ عمومي الکترونيک شده بودند تا با استفاده از فرصت تعصيلات نوروزي، آخرين تحقيقات و پژوهش‌هاي خود را به نتيجه برسانند اعلام مي‌شود، اين تاريخ تا بيستم فروردين ماه 91 تمديد شد.
در ادامه اين اطلاعيه آمده است: محور کلي مقالات همايش هفتم، «روابط‌ عمومي الکترونيک؛ تجارب و کارکردها» تعيين شده است تا ضمن کابردي‌تر کردن مطالب و مقالات دريافتي، امکان تحقق بخشيدن به انتظارات مخاطبان همايش، مبني بر لزوم پاسخگويي به پرسش‌هايي که در عمل ايجاد مي‌شود، فراهم شود. بر اين اساس در هفتمين همايش روابط‌ عمومي الکترونيک، بررسي تجارب ملي و بين‌المللي بانک‌ها، موسسات مالي و اعتباري و بيمه‌ها در حوزه روابط‌ عمومي الکترونيک، بررسي کارکردهاي روابط‌ عمومي الکترونيک در استقرار دولت الکترونيکی در وزارتخانه‌ها و سازمان‌هاي ارایه‌کننده خدمات و بررسي کارکردهاي روابط‌ عمومي الکترونيک در ارتقاي فضاي کسب‌وکار بنگاه‌هاي صنعتي و تجاري در دستور کار دبيرخانه قرار گرفته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :